• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Коза во дворе.

Діма 7

Ветеран форума

helen52

Форумчанин
Давайте помріємо!!!!! ( Із серії Зимовий сон, чи то Марення, а може Ст. Маразм... а може Козина хвороба)
Хто з форумчан із Рівненської області хоче молочну чистопородну козу ( бажано з документами і з козликом ) із фермерського господарства "Золота коза", або із Львівської області (не знаю чи є ще та ферма вони хотіли її продати), чи може ще із якого господарства (наприклад "Сонце всім", ящо у них є така кількість на продаж) ?
Можливо хтось зможе організувати доставку ( дуже геройський буде поступок). Але це на літо, або осінь, щоб підготувати житло для кози чи козеняток.

Давайте наймемо грузовий бус і привеземо собі. Потрібно раніше знайти бажаючих придбати, а потім подзвонити на ферму. Транспортні послуги поділимо між собою. Можливо господарі ферми нам привезуть своїм транспортом, якщо нас буде чоловік 5 і більше (це був би ідеальний варіант). Можливо хтось, із бажаючих придбати, має свій бус. Йому повернути всі витрати ( можливо в 2-3 раза більше, тому, що це дуже великий клопіт для організатора).

Мабуть це залишиться тільки мрією!!! Всі мене сварять. Сказали що я зовсім з розуму вижила. Хліва потрібно для кози побудувати…. І здоров'я потрібно мати.... Половину курей потрібно вирубати....
А ти це все зможеш??? Якщо ні, тоді кози продам по дешевій ціні, або заріжемо.......

« Не пиши на форумі таких дурниць, а то будуть з тебе сміятись. Потім ще винна будеш, що не таку козу привезли комусь. А може вона у когось захворіє. А може хтось буде незадоволений великими витратами. А може якийсь аферист попаде і привезе дворові безпородні кози... Будеш кучу претензій вислуховувати і т.д." Але це ж тільки мрія....
Якщо не моя, то може хоч чиясь мрія здійсниться!

Последнее редактирование:
  • Нравится
Реакции: roo

Діма 7

Ветеран форума
Мріяти можна... Всі Ваші мріі можуть стати реальністю, як що сильно захотіти.
1)Знайти спільників напевно легше на спеціпльному форумі....
2)Що Ви хочте козу з конкретноі відомоі ферми, чи гарну удойну козу, яку можна знайти і блище?
3) зараз почалися окоти і привести малих кіз можна простіше, без вантажівки...
Ось один із прикладів, хоч вже і не зовсім маленький козлик

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,276
Пользователи
1,903
Новый пользователь
Marinell
Сверху