• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Коза во дворе.

Анатолій М

Осваивается на форуме
Я хочу створити ферму, котра буде виробляти широкий асортимент натуральної продукції. Потрібно щоб було хочаб 40 найменувань різнопланової продукції. Мають бути фрукти, овочі, соління, солодощі, яйця,… Сьогодні я роблю сири, розношу по домам молоко, кефір і сири, У мене великі затрати на доставку, якби я приніс крім козиної продукції ще овочеву, ягідну,… то при майже тих же транспортних витратах чек бу би значно більший. і клієнтів широким асортиментом шукати значно дегше, Хтось зацікавився сиром ти йому орім сиру ще яйко, солений огірочок… а хтось захтів цекерочку з меду горішків і сгущенки а ти йому і молочко і сирочок, І люди задоволені що годують дітей натуральною продукцією, І у тебе є збут. Крім того твоїм клієнтам нафіг непотрібні експлуатаційні дозволи, сертифікати… У мене є одна бубуся котра вже 15 років бере у мене молоко.
Мріяти можна багато. Суть у тому що сам я таку справу не підніму. Останні два роки почала падати моя енергетика, я почав швидко втомлюватись. У мене є земля є де поселити, але потрібні зацікавлені люди яким цікаво зайнятись екофермерством.

Юрій S

Ветеран форума
Я хочу створити ферму, котра буде виробляти широкий асортимент натуральної продукції. Потрібно щоб було хочаб 40 найменувань різнопланової продукції. Мають бути фрукти, овочі, соління, солодощі, яйця,… Сьогодні я роблю сири, розношу по домам молоко, кефір і сири, У мене великі затрати на доставку, якби я приніс крім козиної продукції ще овочеву, ягідну,… то при майже тих же транспортних витратах чек бу би значно більший. і клієнтів широким асортиментом шукати значно дегше, Хтось зацікавився сиром ти йому орім сиру ще яйко, солений огірочок… а хтось захтів цекерочку з меду горішків і сгущенки а ти йому і молочко і сирочок, І люди задоволені що годують дітей натуральною продукцією, І у тебе є збут. Крім того твоїм клієнтам нафіг непотрібні експлуатаційні дозволи, сертифікати… У мене є одна бубуся котра вже 15 років бере у мене молоко.
Мріяти можна багато. Суть у тому що сам я таку справу не підніму. Останні два роки почала падати моя енергетика, я почав швидко втомлюватись. У мене є земля є де поселити, але потрібні зацікавлені люди яким цікаво зайнятись екофермерством.
Так, кооперація однодумців - хороша штука

Сергій

Ветеран форума
Зараз багато переселенців. Вони зацікавлені в житлі і роботі. В усякому разі, частина з них. Пошукайте серед них.

Анатолій М

Осваивается на форуме
Створюю ферму, котра буде виробляти широкий асортимент натуральної продукції. Потрібно щоб було хочаб 40 найменувань різнопланової продукції. Мають бути фрукти, овочі, соління, солодощі, яйця,… Сьогодні я роблю сири, розношу по домам молоко, кефір і сири, У мене великі затрати на доставку, якби я приніс крім козиної продукції ще овочеву, ягідну,… то при майже тих же транспортних витратах чек бу би значно більший. і клієнтів широким асортиментом шукати значно дегше, Хтось зацікавився сиром ти йому орім сиру ще яйко, солений огірочок… а хтось захтів цекерочку з меду горішків і сгущенки а ти йому і молочко і сирочок, І люди задоволені що годують дітей натуральною продукцією, І у тебе є збут. Крім того твоїм клієнтам нафіг непотрібні експлуатаційні дозволи, сертифікати… У мене є одна бубуся котра вже 15 років бере у мене молоко.
Мріяти можна багато. Суть у тому що сам я таку справу не підніму. Останні два роки я почав швидко втомлюватись. У мене є земля є де поселити, але потрібні зацікавлені люди яким цікаво зайнятись екофермерством і облаштовувати своє життя.
Тому я запрошую людей приїхати жити і обаштовувати своє життя. Кому цікаво телефонуйте 097 47 42 374.

helen52

Форумчанин
Анатолій М. "... запрошую людей приїхати жити і обаштовувати своє життя. Кому цікаво телефонуйте 097 47 42 374. "

Нехай Вам щастить мати справу з хорошими, добрими, розумними помічниками.

Анатолій М

Осваивается на форуме
Я вибачаюсь два рази розмістив один пост мроже модератори його видалять ато я не дуже в курсі як тут все працює.

Юрій S

Ветеран форума

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,394
Дописи
110,104
Користувачі
2,267
Новий користувач
Белла
Угорі