• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Коза во дворе.

Val

Осваивается на форуме

Юрій S

Ветеран форума
Доброго дня , підкажіть будь ласка , козочке півтора місяця , який повинен бути віс та який повинен бути кал. У нашому випадку кал як пластилін , не горошок.
Горошків вам ще вистачить, коли виросте :) А вага кіз різних ліній різна.
 

Анатолій М

Осваивается на форуме
Кізками я зайнявся 2005 році з одної кізки Діанки. ЇЇ продала мені жінка щоб позбутися, бо Діанка була дуже активна, ініціативна, стрибуча стрибуча і допитлива. таким чином почалась моя козина ферма. зараз у мене 38 дійних кізочок. Я роблю в основному сири, Мої кізочки найкращі, бо мої. вони наші місцеві але я завжди купую цапиків в гарних господарів які тримають кізочок зеаненського типу. Крім сирів продаю козенят, кізочок і цапиків. У мене зручне росташування бо ферма росташована на околиці лісу за 12 км від Хмельницького.
 

helen52

Форумчанин
Кізками я зайнявся 2005 році з одної кізки Діанки. ЇЇ продала мені жінка щоб позбутися, бо Діанка була дуже активна, ініціативна, стрибуча стрибуча і допитлива. таким чином почалась моя козина ферма. зараз у мене 38 дійних кізочок. Я роблю в основному сири, Мої кізочки найкращі, бо мої. вони наші місцеві але я завжди купую цапиків в гарних господарів які тримають кізочок зеаненського типу. Крім сирів продаю козенят, кізочок і цапиків. У мене зручне росташування бо ферма росташована на околиці лісу за 12 км від Хмельницького.
Дякую Вам за інформацію. Ви хороший господар. Мені дуже сподобались ваші слова " мої кізочки найкращі". Я думаю, що форумчани зацікавлиться вашою козиною фермою, особливо ті, хто живе поблизу Хмельницького.
Шкода, що на даний час, дуже мало форумчан спілкується на форумі. Мабуть господарські плани багатьом руйнує війна.
Нехай у Вас все буде добре. Щоб ваші мрії завжди збувалися.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі