• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Кролики Гібриди

Саша 001

Активный форумчанин
Кролики гібриди французької фірми Eurolap м'ясний кролик HILA.
Мої кролики самець та самка з кроленятами
IMG_19302.jpg IMG_193633.jpg IMG_19383.jpg IMG_19412w.jpg
 

Діма 7

Ветеран форума
"Не только ценный мех..." А як у них з імунитетом і горезвісними хворобами?
 

Саша 001

Активный форумчанин
Імунитет трохи слабший ніж в простих кроликів але він компенсується плодючістю самок та їх молочністю, зато набор ваги при відповідному утриманні та годівлі може бути в 2,5 місяці жива вага 2,9-3,5 кг хоть є особини і 4кг але це більш вийняток. Це з власного досвіду . Маса дорослого кролика 4,5-5,5 кг . До інфекційних хвороб сприйнятливість такаж як і в інших порід тому вакцинація є обов'язкова. Так як і профілактика кокцидіоза та глистів. Недолі даного гібрида що це гібрид і з кожним поколінням є незначне погіршення показників.
 

Mihalich61

Ветеран форума
Кролики гібриди французької фірми Eurolap м'ясний кролик HILA.
Поголовье (самец и самка) наверняка приобретено в Украине ???
На сколько я осведомлен , то это промышленный кролик (ЭлитКроль) и требует (для хороших показателей (рост+вес) пром. содержания , сбалансированного питания и искуственного осеменения.
 

Саша 001

Активный форумчанин
Так поголівя з україни, а саме з Кролікоффа вони перейшли з утримання HYPLUS на HILA , да догляду вони потребують трохи більше ніж прості породи , осіменяються як штучно так і природно. Різниця лише в тому що при штучному можна мати одного самця на 10-40 самок яких осіменняти в один день і матимем циклічні окроли.І є можливість вирівняти гнізда так як приводять при штучному запіднені 8-16 кроликів і добре приймають підкидних кроликів . При природному запліднені кролиці приводять близько 10-12 кроликів.
 
  • Нравится
Реакції: DNK

Mihalich61

Ветеран форума
Так поголівя з україни, а саме з Кролікоффа вони перейшли з утримання HYPLUS на HILA ,.
Ну многим это ничего не говорит , просто белые кролики с красными глазами.
Просто я в свое время, много интересовался многим в содержании и разведении в обл. кролиководства и мне интересно мнение о гибридах , помесях , как гибридных так и породных.
Скажу одно - Гибрид (от лат. hibrida, hybrida — помесь) — организм (клетка), полученный вследствие скрещивания генетически различающихся форм. Отсюда , это для промышленников , а "дворовое содержание", просто убыточное.
Если есть интерес по HYPLUS , HILA , Fi+ , Пром. калиф и Пром НЗБ , Белый Паннон могу выложить свое видение.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,182
Користувачі
2,291
Новий користувач
Stefanseno
Угорі