• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

кто что слышал об дебикирование птицы !?

коля2000

Активный форумчанин
есть вот такой вопрос ! на общение ,хочу приобрести такое устройство,а в украине такого нет и немогу найти !?!?! может кто знает помогите приобрести такую штуку ! а то столкнулся с такой проблемой !http://www.danlen.ru/catalogue/articles/1.pdf
 

коля2000

Активный форумчанин
а в ответ тишина ! разве некто неслышал и незнает об этом что-то !
 

Сергій

Ветеран форума
Жах який...:eek: Тиша, тому що ніхто на форумі не займається дебікуванням (якщо я правильно переклав).
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Коля,простіше запобігти цій проблемі ,це правильніше буде.
Невірна посадка птиці-може в цьому проблема?Протеїну вони в тебе досить отримують з перепелиним лівером.Може поміняй лампочки на кольорові,не такі яскраві.Попробуй все-таки розсадити трохи їх.
А різати клюв можна і без машини.Просто ножницями гострими.Обережно.Як закровить,то перекисом спинити кров.
 

коля2000

Активный форумчанин
да у меня пока такой проблемы нет ! но когда будет побольше то проблема такая будет особеннно у ламиков выдёргивают перо именно у петь ! но несильно !
ну ножиком небуду,только специальным аппаратом ! ну вроде в польше найдут !!!
 

коля2000

Активный форумчанин
вот на такое я точно непойду !!! никаких лобзиков и т.д. !
 

DNK

Ветеран форума
а в ответ тишина ! разве некто неслышал и незнает об этом что-то !
Мулардам завжди роблю. Бо коли вбираються в перо знаходиться жертва, а дзьобики у них з шипом спереді. От його то якраз і відчикуємо.
Аккуратно, щоб не лопнув взовж дзьоб секатором, спочатку надріз з однієї сторони до середини, потім назустріч з іншої.
Спочатку страшненькі стають, потім дзьоб заживає, заокруглюється, трохи відростає, аде же без "шипа".utka.jpg
 

коля2000

Активный форумчанин
както страшно ! первый раз неохото поранить они маленькие вот и ищю аппарат такой !
 

Селена

Ветеран форума
Добрий вечір) Я чикала дзьоби) Коли моі курчата почали битися, та вони були вже не маленькі. Десь місяців зо 3-4. Обережно ножицями гостренькими чи секатором, десь пару-трійку мм, самий краєчок, він прозорий. Тільки треба щоб курча хтось тримав, чи самому, але щоб воно не рухалось. Бувало й таке, що зрізала до живого, йшла кров, треба обов*язково кров вгамувати. Бо в курчат вона погано зворачується. Робила по всякому:перекисом, окунала дзьобика в суху марганцовку, чи просто затискувала ваткою на деякий час. Усі вижили і деякий час не забивали один одного, десь пару тижнів допомагало, але потім дзьобик відростає і знов з деякими шаленими ту ж маніпуляцію повторювала.
 

Mihalich61

Ветеран форума
есть вот такой вопрос ! ......................! может кто знает помогите приобрести такую штуку ! а то столкнулся с такой проблемой !
Не знаю поможет или нет , но попытка не пытка.
Попробывать такую штуковину (гельятина для сигар называется) у кроликов когти на лапах откусывает на ура. Можно и одному , без помощи.
Ж.jpg Ж1.jpg
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі