• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

кто что слышал об дебикирование птицы !?

Сергій

Ветеран форума
Мулардам завжди роблю. Бо коли вбираються в перо знаходиться жертва, а дзьобики у них з шипом спереді. От його то якраз і відчикуємо.
Аккуратно, щоб не лопнув взовж дзьоб секатором, спочатку надріз з однієї сторони до середини, потім назустріч з іншої.
Спочатку страшненькі стають, потім дзьоб заживає, заокруглюється, трохи відростає, аде же без "шипа".Переглянути вкладення 10265
Ааааа......Жах який...nailbiting
 

коля2000

Активный форумчанин
да это нежах !!!! жах когда на глазах на живо куры сьедают себе подобных ,и главное нет чтоб отойти ,курице,или там ещё что сидит а её едят ! вот это ЖАХ !!!
 

PAVA

Moderator
Команда форуму
Коля,треба для початку просто притримуватись норми посадки птиці.
Купиш девайс,обріжеш,відростуть,буде те саме.
Ще можна пошукати агресора і кинути його до старших курей,або просто в інше стадо.
 

коля2000

Активный форумчанин
это всё неподходит ! надо эту проблему так решить ! я так думаю !!! на мои домики держать 5 курей неинтересно ! и тут ещё зависит от породы ,вв и голошеи этим незанимаються ,а вот ламики ,да очень сильно ходят и всё клюют и едят !
 

Діма 7

Ветеран форума
Мулардам завжди роблю. Бо коли вбираються в перо знаходиться жертва, а дзьобики у них з шипом спереді. От його то якраз і відчикуємо.
Аккуратно, щоб не лопнув взовж дзьоб секатором, спочатку надріз з однієї сторони до середини, потім назустріч з іншої.
Спочатку страшненькі стають, потім дзьоб заживає, заокруглюється, трохи відростає, аде же без "шипа".Переглянути вкладення 10265
В 2014 році муларди взагалі не щіпалися, а в 2015р. щіпали. Співпав період вбираня в перо з закіеченям ряски в ставку. Але твариний білок швидко виправив. Правди простір у них великий...
 

Сергій

Ветеран форума
Купиш девайс,обріжеш,відростуть,буде те саме.
Це якщо самий кінчик обрізати, то відростуть. На птахофабриках відрізають значну частину дзьоба, десь до 1/3, тоді не відростає. А ще можуть не відрізати, а припалювати. Не знаю, як вставити відео з цього сайту, тому даю посилання на сайт.

http://trinixy.ru/26291-zhest_bednye_cypljata_jeto_na_vsekh_pticefabrikakh_tak_86_mb.html

Там в кінці показано, як курчатам припалюють дзьоби. Нічого складного, думаю, вдома теж можна щось розкалити і припалювати без всякого покупного обладнання.
 

DNK

Ветеран форума
Це якщо самий кінчик обрізати, то відростуть. На птахофабриках відрізають значну частину дзьоба, десь до 1/3, тоді не відростає....
Ми ж не птахофабрика. Тут головне вдало пройти період вбирання в перо.
... Правди простір у них великий...
В тому то й справа, на природі з цим проблем немає. Розкльов буває лише при обмеженому просторі.
 

коля2000

Активный форумчанин
незнаю как у кого !!! но у моих курей дело не в период перения ! наблюдаю у ламиков ходят постоянно что-то ищют и выдёргивают у петухов перо под хвостом именно под хвостом,ну и у курей бывает дёргают ! белка им даю вдосталь ! и кормлю стараюсь что небыли голодными. они постоянно в поисках пищи роються неподётски ,такие ямы нарыли кроты отдыхают !!
темболее это проблема у всех курей они ведь канибалы !
 

Сергій

Ветеран форума
темболее это проблема у всех курей они ведь канибалы !
Є породи (кроси) більш схильні до канібалізму, а є менш. При бажанні, якщо хтось не хоче заморочуватись з обрізанням дзьобів, завести породу менш до цього схильну. Ну, і про "окуляри від канібалізму" тут ніхто, поки що, не згадав.
 

коля2000

Активный форумчанин
согласен ! а вот я обращл внимание насчёт окуляров ! несовсем понял их принцып ! их поставил и как им есть ,пить и т.д. !!!
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі