• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Куплю Фокси Чик

Мирон

Осваивается на форуме
Усім доброго дня.
Куплю курей породи Фокси Чик.
Хто вирощує, підкажіть чи зберігається молодняк, чи хороші сиділки. Бо в неті у мене інформації 50/50.
Усім наперед вдячний.
 

Діма 7

Ветеран форума
Усім доброго дня.
Куплю курей породи Фокси Чик.
Хто вирощує, підкажіть чи зберігається молодняк, чи хороші сиділки. Бо в неті у мене інформації 50/50.
Усім наперед вдячний.
Відповідь така ж як і по Греям:)
 

Мирон

Осваивается на форуме
Люди добрі, я розумію, що Ви усі "профі" у птахівництві . Прошу не чіплятись за слова людей котрі тільки починають розуміти наскільки є глибоким та серйозним розведення птиці.
Тому я більше прошу мені допомогти і направити мене на правильний шлях, щоб не допускати помилок. Я впродовж тижня знайомлюся з розведенням птиці, і ще не зовсім розумів стосовно назв (кросс і порода).Я хочу поради однієї на разі,як підтримувати приблизно один кросс, стосовно довготривалої яйценосності та м'яса . Що головніше півень чи курка у різних хрещеннях, щоб підтримувати один вид кросу.
Хочу купити сім'ю (4+1), бо не в змозі щоденно знаходитись у селі батька, вирощувати інкубаційно. Тому шукаю витривалий м'ясо-яєчний вид курей, оптимальними показниками хотілось би 250-300 яєць( розумію що не тільки від курей це залежить) масою від 4 кг.
Усім дякую наперед за Ваше розуміння та допомогу,надсилайте ссилки, фото, контакти людей, за все буду безмежно вдячний.
 

Діма 7

Ветеран форума
Яка Ваша ціль розведеня курей? Від цього і залежить що вибрати..
 

Мирон

Осваивается на форуме
Хочу отримати продуктивність, хорошу яйценосність і смачне ніжне м'ясо, так як батько має проблеми з кишечником, хочеться максимум органіки.
 

Діма 7

Ветеран форума
Можливо профісіонали вам щось порадять інше...
Якщо Ви бажаєте інкубувати із яєць своїх курей, то вам краще порода.
З такими показниками як Ви бажаєте напевно порід немає.
Приближено: 1)кучинка - "Петухи в 52-нед. возрасте - 3,4кг Куры в 52-нед. возрасте - 2,7кг" яйценосність приблизно 200 яєць.
2)Джерсійського гіганта Кури 3,5 -4,5кг, яйценосність приблизно 180 яєць. Мінус довго ростуть і відносно пізно починають нестися.
Або купити пару кур кросу домінант на яйце, а весною циплят мастера на мясо. Можна инкубувати і одних і других із покупного яйця.
 
Останнє редагування:

Мирон

Осваивается на форуме
Ви мене не зрозуміли інкубацією не буду займатись, буде висиджувати квочка. Тому і шукаю універсальний підхід курей і півнів.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі