• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Куплю пару молодых петушков.

Катруся

Активный форумчанин
Куплю пару молодых красивых активных петушков желательно из одного хозяйства рядом с Одессой так как сама живу недалеко от поселка Котовского.
Моей птице пошел 3-й год и петухи уже не активны. Курочек хочу пока оставить так как неплохо несутся.
У меня Астра Колор коричневые и черные. В октябре буду выпускать на свободный выгул в огород до весны чтобы радовали глаз.
Мой телефон 096-152-73-70.
 

Юрій S

Ветеран форума
У нас теж торік кросові кури були без півня, восени я взяв на базарі 2 молодих домінантів по 110 грн. Сказали, що "майже 5-місячні". Правда, посиділи вони більше місяця "на карантині" в іншому хліві, поки звикли і змужніли )) Потім вибрав кращого, отримали від нього непоганих курчат.
 

Сергій

Ветеран форума
У мене півні від курей, що несуть голубі яйця. Наплодите курей із зеленими яйцями, в Котовському люди будуть в шоці:D:D:D
 

Сергій

Ветеран форума
Повернувся знову сюди, бо в лічці не можу вставити фото:confused: Отже, є 4 кліточних півні і 1 вільний . З кліточних 2 світлих і 2 темних. Світлі:1h.jpg

1f.jpg

Темні: 1g.jpg
1n.jpg

Ну, і вільний:1m.jpg
Відчувається різниця в утриманні.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі