1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Курчатко вийняли з інкубатора .Що далі?

Тема в разделе "Выращивание цыплят", создана пользователем PAVA, 19 июн 2014.

1. irena24

irena24 Активный форумчанин

Симпатии:
    641
    Баллы:
    93
    Лапки трохи не так звязую... Звязуйте нижче по лапі між пальцями і п'ятою (більшість то коліном називає). Обмотуйте не туго по нозі а так щоб нитка начебто провисала трохи на лапі, щоб не перетягнути...ну ось як ниткою на фото...але я це роблю вузьким лейкопластером, він не врізається в шкіру і краще тримає лапу своєю шириною (вузький лейкопластер по ширині десь якраз на ту частину лапи буде від згину пяти до пальців)..ну або можна товстою шерстяною ниткою....у вас там здається хімічна нитка, вона не еластична і може легко травмувати. Після звязування курча повинно могти стати в правильне положення, ну може часто присідати бо втомлюється але лапки при цьому мають бути природньо рівно під ним а не вивернуті кудись. Якщо курча сильне і активне, пригає із звязаними лапами і може самостійно дотягнутися до їжі і поїлки то можна не відсаджувати, такі видужують за кілька днів. Якщо саме не їсть не п'є то треба відсадити і кожні 2-3 години тикати носом в воду і їжу, але у таки шансів мало.
    U_ciplenka_razezzhayutsya_lapi_chto_delat-_prichini-_bolezni_i_profilaktika.jpg
    Спухша лапа трохи може бути від вивиху...я нічого з цим не роблю, як правильно перевязати то за кілька днів само пройде..
    Последнее редактирование: 7 апр 2019
    Катруся нравится это.
  2. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    460
    Баллы:
    63
    У мене торік одне курча таке було, кульгати почало десь на 2-3 день, їло і пило, скакало на одній нозі десь до місяця, а потім уже важке було і другу ногу почало викручувати, весь час сиділо, хоч їло гарно, але з часом все одно пропало. Що це було не знаю, скоріш всього якесь вроджене порушення обміну речовин, типу подагри. Мазала протизапальними гелями, коли дуже червоніло і набрякало - давала антибіотик. Тільки промучилось місяць.
    Катруся нравится это.
  3. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.386
    Баллы:
    113
    Цих курчат з вивернутими лапами не варто рятувати. З них ні м'яса, ні яєць, і на розвід теж не залишити. Якщо не вистачає курчат можна закласти ще раз інкубатор.
  4. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    460
    Баллы:
    63
    Я перші роки (і виводки) рятувала всіх, шкода було. Але бачила, що тільки мучаться вони і я коло них. Минулого року ВПЕРШЕ бракувала явно нежиттєздатних, куди їх дівав чоловік навіть не питаю, тільки просила, щоб не мучились, а зразу.... Добре, що небагато було...