• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Курятники

Romashka

Ветеран форума
Так.... щось я відстав трохи від графіку здачі в експлуатацію хатинок... :oops: Завтра потрібно трохи доганяти... а то нижній поверх готовий окрім двох жердок для сидіння-ночівлі курей, але то роботи на пару хвилин.... А от другий поверх готовий лиш на половину, а то і того можливо менше... А я його відразу хочу трішки отепляти... але то і швидко і не важко... Затягнулося, бо в нас і дощі і сніги , болота і сирість практично до сьогодні.... та і зовсім не хотілося в такі пасмурні дні робити таку хорошу і радісну роботу...

Romashka

Ветеран форума
Це усе роблю без жодних планів чи скачувань з інтернету..... лише згідно своєї фантазії і уявлень про те що роблю... :)

Romashka

Ветеран форума
Трошки вчора попрацював над отепленням... хочу другий поверх - голубник зробити так, щоб уже більше до нього не повертатись... бо як понабудовую розплодових кліток то щоб добратись ще раз до стін потрібно буде усе розбирати...

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху