• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Куры в саду.Имеет ли смысл?

Самбука

Осваивается на форуме
Это тоже проблема...Хочу взять подростками.Так понимаю,что сейчас вылупились цыплята,(их стали много продавать).Вот их бы подросшими взять в апреле-мае.Один продавец сказал,что будет на подращивание оставлять только Редбро,не знаю,я хотела Ломан Браун.Чтобы были поспокойней.Что скажите? Сейчас есть цыплята,разные,такие милые.Но,с ними очень сложно...Брудер и т.д..Из-за 5-7 курочек,вроде бы не стоит,и там же будут и петушки..Думаю,в апреле уже звонить по факту узнавать.
 

Юрій S

Ветеран форума
Это тоже проблема...Хочу взять подростками.Так понимаю,что сейчас вылупились цыплята,(их стали много продавать).Вот их бы подросшими взять в апреле-мае.Один продавец сказал,что будет на подращивание оставлять только Редбро,не знаю,я хотела Ломан Браун.Чтобы были поспокойней.Что скажите? Сейчас есть цыплята,разные,такие милые.Но,с ними очень сложно...Брудер и т.д..Из-за 5-7 курочек,вроде бы не стоит,и там же будут и петушки..Думаю,в апреле уже звонить по факту узнавать.
Редбро - м'ясні, фактично кольоровий бройлер. Можуть жиріти. Ну і їдять забагато, тобто собівартість яйця...
 

Mihalich61

Ветеран форума
.Из-за 5-7 курочек,вроде бы не стоит,
Самбука , Почитав всё выше изложенное написанное Вами , пришёл к выводу -
1. - Вам нужна ""ДЕКОРАЦИЯ"" - ?????
2. - Купите то , что красиво и гармонирует Вашей внешности и натуре и будет Вам счастье и заполнение Вашего участка.
(Правда яйца покупать придётся в АТБ , ибо в среднем Вы получите 1-3 яйца в день , в праздники может до 4-х имея сугубо 5 -7 несушек на первом году жизни , а для утренней яичницы - это маловато).
 

городовой 33

Активный форумчанин
Весною та на початку літа мої кури несли 2 яйця за 3дні (так як писала книжка за радянських часів.)а потім то жарко то холодно якась захворіла і починаєш розуміти що 7-8 курок їдять гарно а яйця (необов'язково в АТБ)приходиться купувати.Що подобалось то це кількість бур'яну яку вони зїдали але комбікорм ,каши вони завжди виглядували і ніколи невідмовлялись.
 

пофігіст

Форумчанин
Добрый день! Хочу завести кур несушек,чтобы были свои яйца.Могу огородить участок под деревьями(плодовый сад).Там сделаю для них домик,и свободный выгул на территории сада. Сейчас на этой территории,агроволокно,сверху хвойный опад.Какой минус в моей затее?Имеется в виду ,летнее содержание.Второй вопрос,есть куры,хорошие несушки,чтобы были потише и меньше гребли?У знакомого бентамки,говорит,что гребут мало,он их к пионам своим выпускает,ничего не портят.Курочек хочу немного,3-5 штук.Спасибо большое всем отклинувшимся!
Ідеально , коли в стадії посадки саду закладається ідея утримання домашньої птиці . Під це розміщуються дерева , передбачається достатня кормова база зеленого корму та компостних куп для розведення білкового корму . Можливо . варто цей рік використати на це , бо кури не дадуть вкорінитися білій конюшині чи іншій траві ( хіба розгородити сад на секції ) . Та й розвести достатню кількість жучків , хробаків ,личинок й т.д. в компостних купах за мічяць -два не вдасться .
Купи можна формувати в постійно затінених місцях під парканом та під кронами плодових дерев , залишаючи зарощені травою доріжки . Тоді годівля може зводитися до підкормки зерном раз в два- три дні .
 

Юрій S

Ветеран форума
... Та й розвести достатню кількість жучків , хробаків ,личинок й т.д. в компостних купах за мічяць -два не вдасться .
Купи можна формувати в постійно затінених місцях під парканом та під кронами плодових дерев , залишаючи зарощені травою доріжки . Тоді годівля може зводитися до підкормки зерном раз в два- три дні .
Певно, довелось би спочатку завести чи виростити з телят зо три корови і почекати, поки накопичаться купи гною, а на них хробаки :)
 

пофігіст

Форумчанин
Певно, довелось би спочатку завести чи виростити з телят зо три корови і почекати, поки накопичаться купи гною, а на них хробаки :)
Купи гною - це Ваше трактування написаного мною . Якщо у Вас на меті дістати результат з найменшими затратами фінансів та роботи , то вигульне (пасовищне ) утримання найкраще підходить . Але для цього потрібно достатньо місця .
Розділити пасовище на секції й випасати їх почергово - взагалі ідеально .
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі