• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Квочка та курчата

DonDjons

Активный форумчанин
Ребятки подсказывайте (может не в этой теме -перенаправте ) суточные цыплята -поить или не поить антибиотиком если поить то каким чтоб с максимальной пользой и минимальным вредом или поить чем то другим ( витаминами или еще чего)

Діма 7

Ветеран форума
Ребятки подсказывайте (может не в этой теме -перенаправте ) суточные цыплята -поить или не поить антибиотиком если поить то каким чтоб с максимальной пользой и минимальным вредом или поить чем то другим ( витаминами или еще чего)
Є десь окрема тема... Якщо циплята здорові, і Ви бажаєте менше хімії, то не поїти антибіотиком.
Вітамінами можна... Головне якісний комбікорм.

DonDjons

Активный форумчанин
Дима Спасибо согласен почти на все 100% но как говориться для подстраховки так как в любой аптечке для цыплят есть антибиотик , да и составляют их вроде бы ветеринары профсссионалы или нет?

Діма 7

Ветеран форума
Багато лікарів теж назначають чужим дітям антибіотик, а своїм дають в крайніх випадках trollpng
Аптечки скоріш за все складають торговці, а не вет.лікарі, і як правило вони готуються для бройлерів.

Антибіотик знищує бактерії як шкідливі так і корисні(мікрофлору) - що ослабляє організм - зменшує імунітет. А вітаміни і гарний корм - зміцнює...
До тогож циплята, як і діти, зявляються на світ більш менш стерильні від бактерій. І антибіотик в перші дні - це лиші гроші потрачені на погіршення імунітету...
Але циплята Ваші і Вам вирішувати...

Останнє редагування:

vlash

Активный форумчанин
Анті-проти, біо- життя, навіщо ж здоровим курчатам пхнути отруту? Звісно не треба.

irena24

Активный форумчанин
Анті-проти, біо- життя, навіщо ж здоровим курчатам пхнути отруту? Звісно не треба.
Я теж проти антибіотиків без вагомої причини, але ось курчатам в 3-5 днів таки даю, бо коли вже починають поносити то навіть з антибіотиками деякі не виліковуються та й ті що одужали потім і відстають і якісь хиленькі. Мікрофлора відновиться за кілька днів як і антибіотик виведеться з організму до яйцекладки чи зарізу. Звістно всю ту курчачу аптечку не даю, там як дотримуватися всіх рекомендацій то ні дня не буде щоб щось не дати. Але першу пропойку я роблю. Далі без антибіотиків, лише вакцина і перед нею глистогонні, ну і вітаміни з хорошим кормом хоча б перші тиждні. Мені такий варіант підходить, тттт (стук-стук по дереву:) )... останні 3 роки до дорослого віку доживали усі курчата, раніше і до половини курчат могло до осені не дожити. Я не можу сказати чи це результат вакцини чи антибіотика. Ще дивіться де курчата знаходяться чи є близько доросла птиця, чи є можливі розносчики зарази. Може курчатам котрі до 3 тижднів живуть у продезінфікованому брудері антибіотик і не потрібний, мої іноді і з першого дня життя разом із квочкою йдуть у сітку відгороджену в загальному курятнику. Ті курчата котрі ростуть з квочкою через сітку від курей (хоча там ніби як повно всякої зарази може бути) мені виглядають здоровішими ніж коли залишаю в брудері і потім нянчусь з ними то брудер то теплий коврик то на травичку винести-занести..

Останнє редагування:

Серафима

Форумчанин
Так, я також помітила що, курчата разом з квочкою здоровіші. Та й проблем з ними менше. Але від кокцидіозу врятуватися не завжди вдаеться. Років 2 назад придбала узаводчика курчат 10шт. передали автобусом, подивилась в коробку ,а вони хворі із яскраво оранжевим поносом .Виявилось що це кокцодіаз і заразилися наші домашні курчата .Лікувала я іх довго з 10 привезених залишився 1 півник та й св оіх трошки втратила .Тепер курчатами боюсь брати ,купую яйцями.Зараз випоюю курчат і з квочкою байкоксом чи солікоксом для профілактики. Даю ім багато зелені особливо зелень кропиви, цибулі ,часнику.,але зелень разом з комбікормом давати не можна ,треба давати окремо або разом із зерносумішшю.Подивилась на ютубі ролик , там Сергій Матріпула розповідае як складати суміш для годування курчат ось так і складаю зерносуміш -пшениця ,кукурудза,пшоно,горох, вітаміни,ракушняк,макуха.

таня

Активный форумчанин
Ой, в мене в одному приміщенні сиділи три квочки, дві в одному гнізді, а одна навпроти них. Ті дві щось яйця крали одна в одноі, трохи побили, в результаті вивевся тільки 1 леггорник. Я ім підкинула ще 3курчат з інкубатора, прийняли. А сьогодні вийшли всі на вулицю- три квочки з 4 курчатами. Я так розумію, ім все одно, де чиі діти і мами??? Бо курчата лізуть і під ту квочку, яка ще сидить на яйцях. Правда, старших курчат ганяють.

DonDjons

Активный форумчанин
Таки да квочка самый лучший брудер- воспитатель и пригреет когда надо и защитит и кушать позовет ,а с кокцидиями надо бороться во всем хозяйстве тогда и куры здоровые и соответственно и цыплята . Но есть вариант занести с чужими ну никто не защищен на сто процентов , байкокс соликокс и максимум ухода (победа будет за нами )

Зоріна

Активный форумчанин
а вони хворі із яскраво оранжевим поносом .
В посліді курчат буває оранжевий колір. Не весь, а частина. І він, так сказать, як желе. То є нормою. Таке спостерігається, коли в раціоні циплят багато білка.
Крім того, десь приблизно раз на добу опорожнюються сліпі кишки. І послід в такому випадку рідкуватий, як сметана по консистенції. Це також норма.

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,200
Користувачі
2,295
Новий користувач
Luda1
Угорі