• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Sveta79

Форумчанин
Дякую! А тоді кури коли можуть орієнтовно занестись?
Я маю легбарів. Нестись починають в 5-6 місяців. В моїх, в перший рік були яйця дуже маленькі від 47-52 гр. На другий, третій рік яйця по 60-62 гр. Несуться дуже гарно. Але зимою бажано не випускати на двір, починають мало нестись або взагалі перестають (в сильні морози).

Rainbowbee

Форумчанин
Мої почали пізно нестись 7-8 міс. вивод кінець серпня, а занеслись в березні-квітні але дрібного яйце небуло, півники кукурікали десь в 5 міс

Romashka

Ветеран форума
Я маю легбарів. Нестись починають в 5-6 місяців. В моїх, в перший рік були яйця дуже маленькі від 47-52 гр. На другий, третій рік яйця по 60-62 гр. Несуться дуже гарно. Але зимою бажано не випускати на двір, починають мало нестись або взагалі перестають (в сильні морози).
То тоді моі б мали скоро занестись, бо ім уже десь підходить 5 місяців.... Але уже і підходить і зима і морози.... То не знаю чи ще встигнуть, але хотілося б побачити які яйця будуть.....

Romashka

Ветеран форума
Маю для себе гарну новину! :) Сказали сьогодні, що вчора було голубе яйце!!!:)... Порахував, виходить що знесла у віці 6 місяців і 15- 16 днів... Я ще не бачив... але маю бути вдома в понеділок то пофоткаю :D

Діма 7

Ветеран форума
Маю для себе гарну новину! :) Сказали сьогодні, що вчора було голубе яйце!!!:)... Порахував, виходить що знесла у віці 6 місяців і 15- 16 днів... Я ще не бачив... але маю бути вдома в понеділок то пофоткаю :D
О на пасху будуть яйця...

Maz-37

Активный форумчанин
У меня такой вопрос к заводчикам легбаров, какой вес у петушков это птицы в 5 месяцев, на мой взгляд птица какая то мелкая, у меня петушок 5 месяцев будет 5 января, уже месяц как поёт, вес 1кг 600г, хотелось бы узнать это нормально для это породы кур?

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,293
Пользователи
1,924
Новый пользователь
Натали
Сверху