• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Sveta79

Форумчанин
Дякую! А тоді кури коли можуть орієнтовно занестись?
Я маю легбарів. Нестись починають в 5-6 місяців. В моїх, в перший рік були яйця дуже маленькі від 47-52 гр. На другий, третій рік яйця по 60-62 гр. Несуться дуже гарно. Але зимою бажано не випускати на двір, починають мало нестись або взагалі перестають (в сильні морози).

Rainbowbee

Форумчанин
Мої почали пізно нестись 7-8 міс. вивод кінець серпня, а занеслись в березні-квітні але дрібного яйце небуло, півники кукурікали десь в 5 міс

Romashka

Активный форумчанин
Я маю легбарів. Нестись починають в 5-6 місяців. В моїх, в перший рік були яйця дуже маленькі від 47-52 гр. На другий, третій рік яйця по 60-62 гр. Несуться дуже гарно. Але зимою бажано не випускати на двір, починають мало нестись або взагалі перестають (в сильні морози).
То тоді моі б мали скоро занестись, бо ім уже десь підходить 5 місяців.... Але уже і підходить і зима і морози.... То не знаю чи ще встигнуть, але хотілося б побачити які яйця будуть.....

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,863
Новый пользователь
IrinaS_K
Сверху