• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Romashka

Ветеран форума
Щойно приніс з хліва знесене молодою куркою яйце, зважив - 58 гр. Ще мав декілька , поважив- 53, 55, 57, 58.... це все яйця від молодих цьогорічних :) Старі несуть більші.
 

Romashka

Ветеран форума
Маю я в обійсті на вулиці але під накриттям, що туди не дуже намітає снігу таку собі і не велику але і не маленьку купу... :) А в тій купі усе насипом... усього по трохи - дрова , якісь патики, драпачі, та і ще багато іншого хламу.... Так ось серед іншого , майже з самого верху, та і трохи прикидане, лежить невелике збите з дошок гніздо.... воно було з сіном.. Я його забрав від шовкових та і кинув туди після того, як котрась з квочок висиділа в ньому виводок курчат та і пішла на шпацер... Так воно собі там і лежало, доки недавно його не засікла одна з легбарок... а потім і інша...:) ;) Ось що з того вийшло... :rolleyes:
 

Romashka

Ветеран форума
Багато нанесли? ))
Та ні, то не було так, що ми знайшли гніздо, а там уже купа яєць.. Справа в тому, що воно на видному місці , тому і дивно... найперше що видерлись і вишукали його високо, а інше що на видному місці... бо ж кури як правило стараються сховати місце гнізда.. :) А яєць було не багато бо ми це побачили на який другий- третій день...:)
 

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,360
Сообщения
107,407
Пользователи
2,095
Новый пользователь
54288
Сверху