• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Romashka

Ветеран форума
Скоро на ринках Європи ))) У США ентузіаст із ніком flyingmonkeypoop виводить популяцію легбарів із трояндоподібним гребенем :)
Посмотреть вложение 36568
Мені листоподібний гребінь подобається більше! Так півень, як на мене, і гарніше і солідніше дивиться... :)

Юрій S

Ветеран форума
Без цього ніяк! ;) :) ;:;:
Ось побачив зблизька легбарську аутосексність :) Дякую, пане Романе, за якісні інкубаційні яйця. Вилупились усі 15 із 15-и надісланих, з подарункового 16-го яйця брекель теж вилупився.

20210415_103948-1.jpg20210415_104101-1.jpg20210403_112502-1.jpg

Romashka

Ветеран форума
Ось побачив зблизька легбарську аутосексність :) Дякую, пане Романе, за якісні інкубаційні яйця. Вилупились усі 15 із 15-и надісланих, з подарункового 16-го яйця брекель теж вилупився.

Посмотреть вложение 36583Посмотреть вложение 36584Посмотреть вложение 36585
Супер! Нема за що дякувати! Нехай ростуть здорові!!! Вмієте добре інкубувати! Хороша робота! Вітаю! :) ;)

Последнее редактирование:

Romashka

Ветеран форума

Посмотреть вложение 36583Посмотреть вложение 36584Посмотреть вложение 36585
А цікаво що вийшло по півниках, напевно менше ніж курочок?:rolleyes:

Romashka

Ветеран форума
6 півників, 9 курочок. Брекель, певно, теж півник, бо дуже гребінястий ))
9 курочок то більше ніж достатньо!... на середину-кінець осені коли усе буде гаразд то закидають Вас яйцем! ;) В мене восени так добре неслися молодки що купа палетів з їхнім яйцем назбиралося.... не встигали їсти hungrypng:);) Та і півників добре, буде з чого вибрати одного найкращого, або двох!... :)

Діма 7

Ветеран форума
Більшість генів від легбара, то продуктивність кардинально не має відрізнятися. Але, думаю, листоподібний гребінь іноді буде проскакувати.
Є думка, що кури з листовим гребенем несуться ліпше...
Лисоподібний гребінь не мав би проскакувати...

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,371
Пользователи
2,110
Новый пользователь
Arsen531
Сверху