• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Romashka

Ветеран форума
Мені курочки легбарів дуже подобаються спокійні, непомітні. завжди десь собі тихенько гребуться, вишукують хробачків. А от півні...:) такі ж голосисті і каратісти ще ті. Але куди ж без них.;) Один тільки мене бачить, одразу біжить битисяnailbiting мабуть піде в борщ, тільки ще не знаю як його спіймати:)
А взагалі порода подобається і несуться добре. Велике дякую пану Роману!!!:)
Так, вони завжди щось шукають.... чим більше у них вигулу, тим більше з ними спокою!!!:);:;: Мені нема за що! Нехай добре плодяться у Вас і тішать Вас яйцем на довгі роки! ;):);:;:

Юрій S

Ветеран форума
Ну для чого Ви радите і підказуєте ось таке..., це ж не чесно... заборонений прийом! :( Нехай живе хлопчина!:)
Ви радите ловити його (терориста фактично) вдень у полях? :) А маленького кривенького радили підступно "того" ))))

Romashka

Ветеран форума
Ви радите ловити його (терориста фактично) вдень у полях? :) А маленького кривенького радили підступно "того" ))))
Та ні, просто сміливо вступати з ним в бій, вдень, на рівних!... :) Гарне Ви означення півню дали!:eek:o_O:):):) А кривенького не підступно, а також вдень... ну, типу покликати його на операцію... ;):)

Юрій S

Ветеран форума
Та ні, просто сміливо вступати з ним в бій, вдень, на рівних!... :) Гарне Ви означення півню дали!:eek:o_O:):):) А кривенького не підступно, а також вдень... ну, типу покликати його на операцію... ;):)
Ага, у двобій, приблизно так:
kak-borotsya-s-lesnym-kleshhom-mem-1650x820.jpg

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху