• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Romashka

Ветеран форума
Вони-то адаптовані, але будуть гірше рости, ніж літні.
Так, звичайно що вони трішки повільніше ростуть чим літні, але це нормально бо на дворі зима а не літо і більше енергії їм іде на обігрів. Але дякувати Богу вроді усі системи в нормі! :) Вони повністю адекватні живчики... головне хороше харчування, а вони його отримують. Тому думаю, якщо Бог дасть, то з них виростуть хороші екземпляри!!! Січень вроді у нас буде теплий інколи як показують з невеличким мінусом до -5*С, а це уже для них смішно!;), а інколи і плюс до 8*С... , а це буде ще плюс місяць росту... ;:;:

Romashka

Ветеран форума
Жартую. Може, загартовуєте. Хоча мені завжди здається, що пізнім курчатам зимою некомфортно.
Так, я також так думаю і з Вами згоден, що літом напевно комфортніше.... але маю те що маю... ;:;: Хочуть жити, то мусять їсти і рости. :)

Romashka

Ветеран форума
Цього року постараюся не замешкуватися і до пізна справитись... Якщо б марани зараз занеслися повним ходом, то я б уже закладав собі першої пів сотні! :);:;:

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,381
Пользователи
2,143
Новый пользователь
Vaasiliy
Сверху