• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Romashka

Ветеран форума
Заводчики многие жалуются что при малейшем морозе у петушков и кур этой породы подмерзают гребешки, лично я не имею такого опыта поскольку птицу зимой в морозы не выпускаю.
Гребені напевно можуть підмерзнути у півнів будь-якої породи коли вони дуже великі і сильні морози..... Для прикладу два роки тому підмерз трішки гребінь у мого марана.... лиш кінчики зубів.... але потів відновився..) Цієї зими як і завжди у мене усі кури (легбари, марани, брекелі і шовкові) на вільному вигулі були (самі завжди рвуться на двір... так привикли..) і нікому нічого не підмерзло.. ;) :) ;:;: Але нехай скажуть про це щось фахівці!... Я лиш завжди говорю про свій досвід і про свій конкретний випадок..)
 

Romashka

Ветеран форума
Хто може підказати з власного досвіду вагу яєць легбара?.. Просто мені попадається різна вага в інтернеті, не знаю де правда....
 

Віктор Боровець

Активный форумчанин
в мене молодочка несе 45-50 гр, в Алла Василівна давала яйця певно від другорічок, то на око десь 65-70 грам, а може й більше
 

Mihalich61

Ветеран форума
Просто мені попадається різна вага в інтернеті, не знаю де правда....
Ну интернет штука тонкая , более правдоподобно искать нужно в стране где их вывели , так как это оттуда происходит легбар.
"""""""Розмір яєць: середні (45-60) гр. """"""""
 

roo

Активный форумчанин
в мене молодочка несе 45-50 гр, в Алла Василівна давала яйця певно від другорічок, то на око десь 65-70 грам, а може й більше
Вот и у нас переярые легбары несли очень крупные яйца, сравнимые с яйцами юрловских. Но мало. И бледнее, чем в первый год.
 

Romashka

Ветеран форума
О, це вже інша справа... :) Усім дякую за відповіді!;) Бо у мене на даний час ситуація така.... колір гарний, насичений а вага є в діапазоні 44-56 грам (54, 46, 52, 47, 56, 52, 45, 44, 47, 54, 53). Сьогодні переважив трохи яєць :rolleyes: та і думаю чи це нормальна вага...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі