• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легбар

Сергій

Ветеран форума
Що до гребеня, то я точноі інформаціі по кількості зубців не знайшов. На одному з англійських легбарових сайтах знайшов таке :
Comb single, perfectly straight and erect, large but not overgrown, deep and evenly serrated (5 to 7 spikes broad at the base), extending well beyond the back of the head and following, without touching, the line of the head, free from "thumb marks" or side spikes. Але на усіх сайтах пише, що гребінь не має падати і ломитись... Serious defects: Male's comb twisted or falling over.
Так і є, 5-7 зубців має бути. Не знаю, як у легбарів, а у інших порід з листовидним гребенем так. Тому й написав.
 

Сергій

Ветеран форума
Бачу, що лише один пан Сергій завжди критикує, хвалить і обговорює курей.....
Я б не хотів, щоб мої слова сприймали, як критику. Скоріше, як обговорення. Але... вже як є. Можу мовчати і лайкати картинки :)
 

Romashka

Ветеран форума
Я б не хотів, щоб мої слова сприймали, як критику. Скоріше, як обговорення. Але... вже як є. Можу мовчати і лайкати картинки :)
Та ні, не потрібно просто мовчати і лайкати картинки...... Я Ваші слова завжди сприймаю позитивно і не як критику і мав на увазі до свого випадку - обговорення.... воно завжди потрібно але рідко тут є бо крім однієї, двох, трьох людей ніхто, я такрозумію не хоче та і напевно не має що обговорювати.... Скоріш за все тут або супер профі, або люди без птиці..... Я ж простий птахівник який і хоче і якому є що обговорювати... тому завжди ставлю фото усі в ряд, хоча б міг ставити найкращих екземплярів з усього що маю.... :)
 

Romashka

Ветеран форума
Я це й мав на увазі. Я ж не розводчик легбарів, просто бачу, що у одного півня мочки кремові, в інших двох червонуваті і ще більш червонуваті. Ось і написав, що бачу. Як той чукча :) Що бачу, про те й співаю:)
Я також усе це бачу, і є не фест розводчиком легбарів.. :) Тримаю їх лише другий рік, і то до мене вони попали без мого бажання, випадково.... Думаю що до мене попав не поганий матеріал, а з будь-яким матеріалом потрібно завжди працювати... :) Порода, як на мене хороша, уже встигли мені сподобатись....:)
 
  • Нравится
Реакції: roo

Romashka

Ветеран форума
Так і є, 5-7 зубців має бути. Не знаю, як у легбарів, а у інших порід з листовидним гребенем так. Тому й написав.
Зубці я думаю не велика проблема, з свого не великого досвіду замітив що вона не важко вирішувана... можна підтусувати.. :rolleyes: ;):)
 

Оксана Мищишин

Форумчанин
ДОБРОГО ВЕЧОРА! Дозріла я до легбарів))) Дорогоціні, хто матиме інкубаційні яйця легбарів - відгукніться. АБО скільки коштує сім'я легбарів на розплід? Повідомлення в приват. ДЯКУЮ.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі