• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Легорн білий

Romashka

Ветеран форума
Це вже щось є! Ще трішки і у Вас може вийти!!! Маєте намір на Легорнів, чи може що інше? :rolleyes:

Сергій

Ветеран форума
Пригадую, як в дитинстві в моєї бабусі бували такі худі білі гребінясті кури, які несли білі яйця. Думаю, у 80-х роках це ще не були кроси хайсекс чи ломан вайт, їх певно на птахофермах так і називали - якимось номером білого легорна (можу помилятись). А баби в селі називали їх інкубаторськими або кубанцями (чомусь).
І от я пригадую, що бігали такі куплені курки серед домашніх зозулястих і чорно-рудих, баба півня завжди лишала тільки зозулястого, а від білих курок яєць під квочок не клала. Від сусідок теж чув, що "не люблю білих яєць". Тобто я не пригадую, щоб у нас у дворі були змішані з легорном кури - білі з чорними плямками. Отже, бабусі не розбавляли своїх легорнами, а в результаті їхньої селекції серед домашніх було 70% квочок. ))
Ваша бабуся не розбавляла, інші могли :) У моєї мами були різні кури: і безпородні, і легорни і їх метиси. Вона теж особливо не заморочувалась селекцією курей, клала під квочку гарні (читай -крупні) яйця.

Сергій

Ветеран форума
Ну що до меценатства то можу сміло запропонувати нову будівлю під птахо - ферму і майбутній С/Г центр, розиіри - 6 Х 23 м під Києвом в без оплатну оренду.:cool:
Це вже бізнес-проект. Але мені навскидку бачиться це як збитковий бізнес. В усякому разі, виробництво харчового яйця. Ви (і ми) не зможемо конкурувати з великими птахофабриками.

Юрій S

Активный форумчанин
Це вже бізнес-проект. Але мені навскидку бачиться це як збитковий бізнес. В усякому разі, виробництво харчового яйця. Ви (і ми) не зможемо конкурувати з великими птахофабриками.
Але десяток "домашніх" зараз на 15 грн дорожчий, ніж десяток фабричних. Правда, білі легорнівські яйця люди не сприймають як домашні. Тому знайома жіночка коричневі продає, а білі сама їсть ))) .

Юрій S

Активный форумчанин
Ваша бабуся не розбавляла, інші могли :) У моєї мами були різні кури: і безпородні, і легорни і їх метиси. Вона теж особливо не заморочувалась селекцією курей, клала під квочку гарні (читай -крупні) яйця.
Так, моя бабуся і сусідки не розбавляли. Колись напишу про результат селекції моєї бабусі (втрачений, на жаль) у відповідній темі, якщо знайду старе фото.

Сергій

Ветеран форума
Але десяток "домашніх" зараз на 15 грн дорожчий, ніж десяток фабричних. Правда, білі легорнівські яйця люди не сприймають як домашні. Тому знайома жіночка коричневі продає, а білі сама їсть ))) .
Їх ще треба продати на 15 грн дорожче :) І не 1 десяток.

Діма 7

Ветеран форума
По "ящику" сказали 50% яєць від селян

Сергій

Ветеран форума
По "ящику" сказали 50% яєць від селян
Не знаю, де це так. В Києві від селян рідко де можна побачити яйця, хіба на ринках десь. В супермаркетах від птахофабрик яйця і об'єми не порівняти. Крім того, у великих містах (це - моя суб'єктивна думка) люди не розуміють, чому вони мають платити дорожчу ціну за яйця селянам, якщо в магазині ціна така. Вони все життя купують яйця в магазині і звикли вже до них.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,359
Пользователи
2,095
Новый пользователь
54288
Сверху