• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Лікування артеріальної гіпертонії, гіпотонії, Нормалізатор артеріального тиску

Діма 7

Ветеран форума
Статистика свідчить, що кожний третій українець хворий на гіпертонічну хворобу. Вона є причиною інсультів, інфарктів, які нерідко призводять до невиправних наслідків. У кожному другому випадку смерті винна саме гіпертонія. Якщо її вчасно діагностувати та лікувати, таких сумних наслідків можна уникнути.

Якщо у вас головний біль у потилиці та скронях, порушення сну, підвищений артеріальний тиск, запаморочення та втрата свідомості — це ознаки гіпертонії. Не зволікайте — зверніться до лікаря і почніть лікування!
Серцево-судинні захворювання найчастіше виникають на фоні порушення кровообігу. На жаль, замість того, щоб ліквідувати ці порушення і відновити кровообіг, сучасна терапія в основному орієнтована лише на зменшення наслідків цих порушень. В результаті замість виліковування досягається лише гальмування патології і виникає пожиттєва залежність хворого від препаратів. Постійний прийом хімічних засобів через їх виражену побічну дію викликає все більше додаткових захворювань. Перспектива такого хворого сумна, – і основне захворювання не вилікував, а лише сповільнив його наростання, і від залежності медикаментозної не позбавився та ще й новий букет хвороб і додаткову потребу в ліках набув. Якщо врахувати, що лікування з кожним днем стає все дорожчим, а препарати через наростаюче блокування ксенобіотиками рецепторів клітин стають все менш ефективними, стає зрозумілим, що необхідно терміново шукати якийсь вихід.


УВАГАМ ЛЮДЯМ З ПОРУШЕНЯМ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ
Новітні технології ХХІ століття
АПАРАТ НОРМАЛІЗАЦІЇ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ
(оновлена модель-Багатофункціональний масажер TQ-Z06)
(ВІД ВИРОБНИКА)
- Ефективність лікування гіпертонії та гіпотонії>90%;
-Пониження артеріального тиску за 5хв;
-Простота використання;
-Без побічних ефектів;

Апарат сертифікований МОЗ України
Замовляйте за тел.(093)1818097; (032)2470122
Доставка по всій Україні
Показання: порушення артеріального тиску (гіпертонія, гіпотонія ), головний біль та інші больові синдроми, мігрень, себорея, облисіння і гніздова плішивість, запаморочення, хвороби серця і вінцевих артерій, атеросклероз, стенокардія, тахікардія, ниркова недостатність, захворювання молочних залоз, ожиріння, варикозне розширення вен, набряки ніг, цукровий діабет, стрес, нервове напруження, безсоння, порушення статевої функції. Стимуляція роботи мозку, поліпшення пам'яті, проти електрорадіомагнітноі радіації від мобільного телефону і комп'ютера, косметологія та іншхвороби які піддаються лікуванню акупунктурою
Детальніше про лікування гіпертонії
Ціна для форумчан:


-Багатофункціональний масажер TQ-Z06



-Нормалізатор артеріального тиску Б/У(використовувався в Центрі Здоров'я, як приклад ефективності роботи)
 
Останнє редагування:

Нариман

Активный форумчанин
есть масса гипотензивных препаратов, каждый препарат проходит несколько уровней контроля, многоцентровые исследования препарата и только после мета анализа этих данных, он выпускается на фармрынок. поэтому польза от этих препаратов в десятки раз выше, чем риск развития побочных эффектов. тоже самое с гиполипидэмическими препаратами.
неконтролируемое давление ведёт к инфаркту, инсульту, нефропатии и ретинопатии.
то есть все эти изменения практически необратимые.

вы рекламируете агрегат без доказательной базы. что очень неправильно
 
  • Нравится
Реакції: PAVA

Діма 7

Ветеран форума
неконтролируемое давление ведёт к инфаркту, инсульту, нефропатии и ретинопатии.
то есть все эти изменения практически необратимые.
Так і я протеж, що несвоєчасне лікування призводить до ускладнень. Чим раніше почати реабілітацію тим більшеше шансів на оздоровлення.
есть масса гипотензивных препаратов, каждый препарат проходит несколько уровней контроля, многоцентровые исследования препарата и только после мета анализа этих данных, он выпускается на фармрынок. поэтому польза от этих препаратов в десятки раз выше, чем риск развития побочных эффектов. тоже самое с гиполипидэмическими препаратами.
Поскільки, Ви, також повязані з медициною то прекрасно знаєте як сьогодні проводяться дослідження і яка результативність цих препаратів. Всі вони тимчасово знімають симптоми, і жодної людини ще не вилікували. Як наслідок: інфаркт, інсульт... Доказова база цьому статистика хворих на гіпертонію, тенденція до зростання кількості хворих, омолодження хвороби, рівень смертності від ускладнень

вы рекламируете агрегат без доказательной базы. что очень неправильно
Ще не всю інформацію виклав.
Працюєм з цим приладом більше 10 років. В 90% артеріальний тиск понижується після першого сеансу використання, в решти ефект отримується протягом 2-3 тижнів(залежить від типу гіпертонії).
Протягом 1-2 місяців систематичного використання тиск повність стабілізується.

Для тих хто має можливість і бажання запрошую прийти до нас в центр і випробувати ефективність приладу на практиці.
 
Останнє редагування:

Діма 7

Ветеран форума
Прилад працює за принципом тибетської медицини впливаючи на рефлекторні зони та акупунктурні точки.

Швидке пониження артеріального тиску досягається завдяки зняттю спазмів гладких м'язів кровоносних судин, поліпшення кровообігу, розширення артерій.
Довготривале використання приладу приводить до розчинення тромбів в кровоносних судинах, прочищення каналів кровоносних судин від атеросклеротичних бляшок, запобігання повторного утворення атеросклеротичних бляшок, плазмаферез (очищення крові ), зменшення в'язкості крові, відновлення еластичності кровоносних судин.
 

LSergey

Активный форумчанин
Діма 7, во что превратиться профильный форум, если каждый из пользователь начнет рекламировать свою работу, свой бизнес и т.д.?
Хотя это дело админов. Захотят устроить свалку, то так тому и быть...
 

Діма 7

Ветеран форума
Діма 7, во что превратиться профильный форум, если каждый из пользователь начнет рекламировать свою работу, свой бизнес и т.д.?
Хотя это дело админов. Захотят устроить свалку, то так тому и быть...
Ця проблема піднімалася в іншій темі... Багато людей мають таку хворобу... Я вирішив поділитися своїм досвідом ефективного вирішення цієї проблеми. Коли в тебе особисто, або гірше в твоїх близьких зявляються ускладнення типу інсльту, не до господарства. Хоча багато хто, господарство завів саме для здоров"я свого, дітей та близьких!
Я був би радий, щоб цей досвід нікому не пригодився..., але наш спосіб життя призводить до безліч порушень...
 

LSergey

Активный форумчанин
Ця проблема піднімалася в іншій темі... Багато людей мають таку хворобу... Я вирішив поділитися своїм досвідом ефективного вирішення цієї проблеми.
Тогда дайте объявление - помогу в личении гипертонической болезни. Кому надо обратятся.

Коли в тебе особисто,
У меня имеется гипертоническая болезнь. Каждый день принимаю препараты.
 

Діма 7

Ветеран форума
Тогда дайте объявление - помогу в личении гипертонической болезни. Кому надо обратятся.
Я так і зробив у відповідному розділі.

У меня имеется гипертоническая болезнь. Каждый день принимаю препараты.
Ви не на словах знаєте, як важко від неї позбавитися... І не лише Ви...
 

Діма 7

Ветеран форума
А як поіншому я можу Вам допомогти, відстань 1000км?
Підходьте, зробим для Вас безкоштовно фізіорефлексотерапію.;)
Кожна людина має право на вибір, а для цього її потрібно альтернативну інформацію.
Кожний вибирає сам.
Я просто надав інформацію.
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі