• Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Лівенські кури

Сергій

Ветеран форума
Катя, нема породи "Лівенські ситцеві" :) Назви їх краще "Катіні ситцеві", так буде коректніше:)

Юрій S

Активный форумчанин
Катя, нема породи "Лівенські ситцеві" :) Назви їх краще "Катіні ситцеві", так буде коректніше:)
На мою думку, є популяція (чи кілька подібних популяцій?), щодо якої тривають дискусії про назву і стандарт. Але в декого ця "дискусійна популяція" гарна, якісна і більш-менш однорідна. А породою, певно, не стане, поки птахоферми на рівні Борків нею не займуться.

катерина

Активный форумчанин
Сергей, я думаю смысла нет разводить опять эту дискуссию. Я не пишу НИГДЕ , что это порода!! Но в своей птице, я прекрасно вижу орловских и юрловских кур. Так что думаю, что прародителями они и были . И поголовье мое однотипно родительскому стаду.Не нужно придумывать названия, у них оно есть ливенские ситцевые.

Сергій

Ветеран форума
Сергей, я думаю смысла нет разводить опять эту дискуссию. Я не пишу НИГДЕ , что это порода!! Но в своей птице, я прекрасно вижу орловских и юрловских кур. Так что думаю, что прародителями они и были . И поголовье мое однотипно родительскому стаду.Не нужно придумывать названия, у них оно есть ливенские ситцевые.
До чого тут орловські і юрловські до лівенських?

Сергій

Ветеран форума
На мою думку, є популяція (чи кілька подібних популяцій?), щодо якої тривають дискусії про назву і стандарт. Але в декого ця "дискусійна популяція" гарна, якісна і більш-менш однорідна. А породою, певно, не стане, поки птахоферми на рівні Борків нею не займуться.
Про стандарт дискусій нема, кожен розводить в міру свого бачення. Єдина спільна особливість - ситцевий окрас. Нема їх білих, чорних чи ще якихось. Щодо назви... Хтось колись назвав їх лівенськими, така порода колись була в Росії в м.Лівни і славилась на той час. Але ці кури не мають ніякого відношення ні до Лівнів, ні до Росії, ні до їх давно вимерлої породи. Тому... називати їх зараз лівенськими... ну не знаю...

катерина

Активный форумчанин
До чого тут орловські і юрловські до лівенських?
Сергей, ну вам же не интересно происхождение ливенских кур, окрас ситцевый. А мне интересно!! В итоге моих исследований, пришла к тому , на кого более похожи куры.

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,238
Пользователи
1,846
Новый пользователь
Wesiren
Сверху