• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Юрій S

Активный форумчанин
Ну так, але як пропонує пан Сергій це будуть на виході справжні марани! :) А це що пропонуєте Ви на виході будуть якісь гібриди.... це ще добре, коли будуть нести оливкові яйця;:;:;) а в іншому випадку для чого вони будуть придатні... це лише так, щоб побавитись в аутосексність:);:;:
те, що я пропоную - жарт ))

Сергій

Ветеран форума
А що це за ролики, можете підказати?:)
Ось цей ролик:
Він десь тут є на форумі. І ось люди, надивившись подібних роликів, починають не тільки самі визначати стать курчат будь-яких порід у своєму господарстві, а і (саме сумне) вчити інших, як це робити через свої канали. :( Але я вже ні з ким не сперечаюсь, хай вчать...

Romashka

Ветеран форума
Ось цей ролик:
Він десь тут є на форумі. І ось люди, надивившись подібних роликів, починають не тільки самі визначати стать курчат будь-яких порід у своєму господарстві, а і (саме сумне) вчити інших, як це робити через свої канали. :( Але я вже ні з ким не сперечаюсь, хай вчать...
Справа у тому що наші люди дуже винахідливі... вони і без роликів придумають всякі різні свої схеми як це зробити, та ще й у багатьох варіантах... а коли їм ще і у руки попадає допоміжний ролик, то взагалі виникає в плюс купа різних додаткових варіантів... o_O;:;:;:;:;:;:

Юрій S

Активный форумчанин
Справа у тому що наші люди дуже винахідливі... вони і без роликів придумають всякі різні свої схеми як це зробити, та ще й у багатьох варіантах... а коли їм ще і у руки попадає допоміжний ролик, то взагалі виникає в плюс купа різних додаткових варіантів... o_O;:;:;:;:;:;:
Бачив такого блогера - він спробував на хайсекс вайтах і тепер думає, що може так само сортувати по крильцях всіх домашніх гібридів і бентамок ))))

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,332
Пользователи
2,012
Новый пользователь
TigerP
Сверху