• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Romashka

Ветеран форума
Цікаво, скільки таких яєць курка зносить, скажімо, за тиждень. Якість хороша, а кількість ви якось фіксуєте?
Наразі ще нічого не фіксую.... навіть не знаю толком в лице з нових (молодих) хто і що несе.... Лише відбираю яйця.... в мене марани ще усі разом - всі кури і майже всі півні..... маю ще трохи роботи з голубником..... на 2-3 дні, а думаю на наступний тиждень я уже в повній екіпіровці з ручкою і листком на яких дві доби поселюся в хлів і буде розподіл, думаю можливо на яких 4-5 ліній.... це уже по ситуації.... Але однозначно маю від трьох півнів як мінімум (від кожного окремо) взяти потомство від групи вибраних одних і тих самих курей міняючи їх місцями між тими півнями... Якось так.. :) Усе затягнулося, бо зима затягнулася і пізно почали нестися і цього року маю багато підготовчих робіт для поділу по лініях і сімях...

Romashka

Ветеран форума
Уже нарешті і я цього року розпочав інкубацію..... :) . Днями запустив інкубатор, плюс посадив дві квочки..... Для інкубації взяв два десятки маранячих яєць мінімальною вагою 72 гр. і максимальною 91 гр. ... :) А крім маранячих заклав ще в районі пів сотні яєць китайської шовкової... :);) Так що і я в ділі.... ;:;:

Последнее редактирование:

Сергій

Ветеран форума
Уже нарешті і я цього року розпочав інкубацію..... :) . Днями запустив інкубатор, плюс посадив дві квочки..... Для інкубації взяв два десятки маранячих яєць мінімальною вагою 72 гр. і максимальною 91 гр. ... :) А крім маранячих заклав ще в районі пів сотні яєць китайської шовкової... :);) Так що і я в ділі.... ;:;:
Це якісь гігантські яйці :)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,368
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху