• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Romashka

Ветеран форума
Габаритами і вагою вони уже думаю готові щоб нестися... але ще мають час, нехай добре розвинуться і сформуються... Маю на наступний репродуктивно - селекційний період для них трохи праці... ;:;::) То нехай ще гуляють.....

60e37cc4155ab_image_name.jpg

60e37d2286314_image_name.jpg

Romashka

Ветеран форума
От уже і декілька днів тому нарешті закінчилася моя на цей рік остання куряча інкубація...facepalmcigarpng Завершувало її дві квочки в понеділок... одна мараниха, а друга біла шовкова (моя найкраща квочка-мама..). Під них я яєць насипав різних, уже на завершення усіх по трохи- маранів (як без них..:)), шовкових і по пару брекеля і легбара... (бо брекеля і легбара цього року взагалі собі не виводив). Отож дві квочки усю інкубацію відсиділи суперово!... розтовкли яких 2-3 яйця з усіх на двох, але там і кури інколи товклися.... Відсиділи суперово до останнього дня... а на останній день, на вивід - почалося...

Последнее редактирование:

Romashka

Ветеран форума
Мараниха відразу три з чотирьох замняла - роздушила... :( :( :( то я в швидкому порядку усе швиденько від неї забрав в інкубатор... а на шовкову зранку глянув на гнізді і щось мені не сподобалося як вона дихає.... ну дуже сильно і важко піднімалося і опускалося її тіло .... то я її зняв напитися.... на гніздо уже не повернулася... якби не зняв, то так напевно там би і відійшла.... бракувало напевно ще якісь години, а може і того менше... Я її цілий день реанімував.... знесилена була страшно, не знаю як на ногах стояла...:(

Юрій S

Ветеран форума
Мараниха відразу три з чотирьох замняла - роздушила... :( :( :( то я в швидкому порядку усе швиденько від неї забрав в інкубатор... а на шовкову зранку глянув на гнізді і щось мені не сподобалося як вона дихає.... ну дуже сильно і важко піднімалося і опускалося її тіло .... то я її зняв напитися.... на гніздо уже не повернулася... якби не зняв, то так напевно там би і відійшла.... бракувало напевно ще якісь години, а може і того менше... Я її цілий день реанімував.... знесилена була страшно, не знаю як на ногах стояла...:(
Коли у нас бували квочки, то я щодня примусово знімав і слідкував, щоб поїли, попили і спорожнились. Іноді ще вони порпались у піску чи пилюці. Хоча чув від сусідок, що скидають через день або "встане коли схоче"... І стороннім курам я не дозволяв залазити, накривав квочок ящиками. Теща цього не робить, і часто має плутанину з піднесеними яйцями: то яєць стало забагато і квочка всіх не обігріває, то одні вилупились, а інші ще розвиваються, то між качиніми опинились курячі...

Romashka

Ветеран форума
Отож догрів я ті яйця від двох квочок один день в інкубаторі... усе успішно вивелось, окрім трьох яєць, які були чи то пусті, чи то завмерші... навіть і не дивився...і дав тих усіх курчат під молоду шовкову, яка тиждень сиділа квоктала в холосту... усіх гарно прийняла, хоча там різнобій 4-х порід.... Ще прийшлося в перший день деяких підсувати під неї, бо курчата не знали що то і як має бути, та і ще усі не поміщалися під нею... але якось втрамбувалися... так закінчилася моя цьогорічна інкубація... :) :D

Romashka

Ветеран форума
Коли у нас бували квочки, то я щодня примусово знімав і слідкував, щоб поїли, попили і спорожнились. Іноді ще вони порпались у піску чи пилюці. Хоча чув від сусідок, що скидають через день або "встане коли схоче"... І стороннім курам я не дозволяв залазити, накривав квочок ящиками. Теща цього не робить, і часто має плутанину з піднесеними яйцями: то яєць стало забагато і квочка всіх не обігріває, то одні вилупились, а інші ще розвиваються, то між качиніми опинились курячі...
Та ні, у мене в цьому плані також усе як правило ОК! Я це усе особисто контролюю!!! Якщо квока сидить вільно, ну коли до неї мають доступ інші кури, то усі яйця під нею позначені, та і як мінімум раз в день я туди заглядаю..... Також ппильную, щоб квочка хоча б раз в день побігала (поїла, попила і в туалет... ).... а вони це як правило роблять під час якогось годування... Інколи, коли я не впевнений, що квочка злітала, то сам знімаю.... Тут усі ці варіанти виключені.. Усі системи працювали в нормі і усе було в штатному режимі...

Romashka

Ветеран форума
Більше того в останні дні я замітив, що вона злітала по 2-3 рази на день.... але виглядала повністю адекватно.... бадьоро бігала , їла, пила... навіть зартимувалася більше ніж зазвичай, та і нічого не показувало що піде раптовий обвал.... навіть вага у неї нормальна як для сидячої квочки... тобто вона не схудла на тріску. Я думаю що це вплинула найбільше жара і перегрів..... на виводі термо і волого регуляція плюс виснаження.... яке б не було, але вона мамою уже третій раз цього року.....

Romashka

Ветеран форума
Але з цього усього хотів сказати, що цьогорічною інкубацією я задоволений!... :) Практично усі поставлені собі задачі виконав.... В переважній більшості це Марани!!! в різних варіантах і комбінаціях... Так що отримав хороше різноманіття Маранів! :) Тепер залишилося за малим.... прогодувати і виростити зовсім не маленьке поголівя... ;)cigarpngfacepalm аж до весни..... Правда півнів трохи восени поїмо hungrypng по них швидше зроблю чистку- відбір... Хоча 5 півнів уже маю на наступний сезон....;:;: А з молоді ще якими пятьма докомплектую і буде алєс! ;):)

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,371
Пользователи
2,110
Новый пользователь
Arsen531
Сверху