• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Romashka

Ветеран форума
Когда то в Группе "Птицеводство" вели беседу о Евгению и его Маранах , что он привез прям от главного председателя Маран клуба и вроде бы он есть участником такого клуба, хотя кто то говорил что привез ему друг , а фото на ОЛХ точно его , они же есть и в Фейсбуке ,и кажется Вы Роман говорили с тем другом по телефону
Так, я говорив телефоном і з одним і з іншим... :) з першим, тоді коли ще вели дискусію в групі, з цим другим - вчора. Від першого отримав інформацію суперечливу і достатньо сумнівну.... від цього другого менш сумнівну, але коли фото не його , то багато чого само за себе говорить... Поговоривши з ними я маю більшість відповідей. Мене найменше цікавить хто і що і чи це правда чи ні.... лише цікавить чи є у них в дійсності добротний матеріал...

• Нравится
Реакции: roo

Сергій

Ветеран форума
Телефонував я сьогодні до цього пана.. трохи поспілкувались. Дійсно, говорив що лише курчат може організувати на замовлення... інкубує яйця від найкращих маранів, чистокровна лінія... - це з його слів.
Може, й марани найкращі (виставкові) і лінія чистокровна... Але, ЯЙЦЯ мають бути ТЕМНІ. Чим темніші, тим краще. Це так для мене. Тому, марана (саме марана) краще купувати яйцем, а не курчатами. Це - моя особиста думка.

Romashka

Ветеран форума
Може, й марани найкращі (виставкові) і лінія чистокровна... Але, ЯЙЦЯ мають бути ТЕМНІ. Чим темніші, тим краще. Це так для мене. Тому, марана (саме марана) краще купувати яйцем, а не курчатами. Це - моя особиста думка.
Коли марани найкращі (виставкові) і лінія чистокровна... плюс яйця ТЕМНІ , чим темніші, тим краще.... - тоді усе буде ОК! Щось доброго це лише два в одному! :)

Сергій

Ветеран форума
Знеслась моя маранка. Вона у мене одна. І півень. Це все, що залишилось з 15 курчат. Решта не витримала відбору мікроорганізмами у моєму господарстві. Хоч інші породи живуть. Видно, звикли вже. Отже, знесла курка яйце. А воно... світлувате, як для марана. Перша моя реакція була - бігти по сокиру. Але, стримав себе. Десь через день вона знесла наступне. Вже темніше. Мені це дивно, бо в перший раз кури несли самі темні яйця спочатку. Продовжую спостереження.

Кохан Наталія

Форумчанин
Знеслась моя маранка. Вона у мене одна. І півень. Це все, що залишилось з 15 курчат. Решта не витримала відбору мікроорганізмами у моєму господарстві. Хоч інші породи живуть. Видно, звикли вже. Отже, знесла курка яйце. А воно... світлувате, як для марана. Перша моя реакція була - бігти по сокиру. Але, стримав себе. Десь через день вона знесла наступне. Вже темніше. Мені це дивно, бо в перший раз кури несли самі темні яйця спочатку. Продовжую спостереження.
навідь маючи 1+1 це вже скарб.повірте мені на слово

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,360
Пользователи
2,096
Новый пользователь
54288
Сверху