1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

МАРАН

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем PAVA, 15 янв 2015.

1. Romashka

Romashka Активный форумчанин

Симпатии:
    631
    Баллы:
    93
    У нас як правило чисті яйця, бо збираємо їх щодня (раз- два рази на день), кури постійно вдень на дворі, на гніздо ідуть лише щоб знестись... мінімальний вийняток може бути в дощову і болотну погоду...
    Валентина 77 нравится это.
  2. Toshi

Toshi Активный форумчанин

Симпатии:
    175
    Баллы:
    43
    Змиев Харьковская обл; Мариуполь Донецкая обл
    Спасибо огромное Роману Romashka за дюжину маленьких пушистых комочков))) Яйцо очень красивое, цыпки шустрые, веселые. Еще раз СПАСИБО!
    Фламинго и PAVA нравится это.
  3. Romashka

Симпатии:
    631
    Баллы:
    93
    Мені нема за що... Вам дуже дякую за довіру, вподобання і за відгук!!!) І не потрібно було мене виставляти на люди...) Нехай ростуть здорові Вам на радість!
    Vanya, Валентина 77 и Toshi нравится это.
  4. Romashka

Симпатии:
    631
    Баллы:
    93
    От дивна ситуація у мене цього року склалася з маранами про яку не можу не сказати... Спочатку усі курочки протягом лютого-квітня неслися дуже інтенсивно (їжа натуральна без стимуляторів і хімії)... але найцікавіше, що тепер одна за одною рівно в тиждень різниці квокчуть і чемно сідають.... уже сіло три, і це не кінець...:) Що ще цікаво що є ще купа простих домашніх курей і жодна не квокче.... лише маранихи - дивноwoot
  5. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    324
    Баллы:
    63
    Капец, а я здесь сижу и жду квочек, хочу тоже маранчиковnailbiting
  6. Toshi

Toshi Активный форумчанин

Симпатии:
    175
    Баллы:
    43
    Змиев Харьковская обл; Мариуполь Донецкая обл
  7. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    324
    Баллы:
    63
    22 курицы и ни одной квочки. Правда индюшка села , но она на своих индюшатах, и гуски две сели на гусятах, но под них куриное яйцо не подложить
  8. Фламинго

Фламинго Активный форумчанин

Симпатии:
    1.159
    Баллы:
    93
    Оказывается, я не одна... У меня такого еще не было, что бы ни одной квочки, а уже весна проходит...
  9. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.540
    Баллы:
    113
    Заведіть бентамок;) Квочок буде - завались:):D:cool:
  10. Romashka

Симпатии:
    631
    Баллы:
    93
    Напишу пару слів про мою вчорашню подорож-авантюру....;). Почну з того що протягом останніх 4,5 місяці займаюся достатньо інтенсивно пошуком добротних яєць марана у республіці Франція.... Як на мене, це не конче легкий процес (шукаю не великі ферми, а приватних власників по селах...) За допомогою усіх доступних мені засобів знайшов 5 таких людей:). Почав з ними контактувати.... почали мені відмовляти пояснюючи мені тим, що кури почали менше нестись, замовлень мають тьму, аж до середини літа... яйця в кольорі втратили і т.д. На мою українську пропозицію що я їм заплачу *Дуже добре* ніхто не клюнув:(. В кінці кінців десь 3 тижні тому знайшов 3 чоловік що дали згоду 2 на марани і 1 на китайську шовкову.... Це якось так вийшло підібрати, що в одному регіоні. Виїхав в пятницю на ніч....В суботу раненько вже був у дядька.... Будинок (ферма, ранчо) в полях між лісами, коротше кажучи в чистому повітрі. Дядько приємний, вже мене чекав, але був розстроєний, що якісь коршуни пару хвилин перед мною якійсь його карликовій курці голову відірвали...:(. Отож, тримає декілька порід, завів мене в гараж, там на великому довгому столі має спеціальні пластмасові лотки з моторчиками для зберігання яєць. Взяв у нього маранячі, і сподобались мені його сріблясті брекелі, то під шумок і ними затарився... Я подякував, дядько бонуса не взяв, бо я обіцяв... і поїхав я за наступними...