1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

МАРАН

Тема в разделе "Породы кур", создана пользователем PAVA, 15 янв 2015.

1. Nina Nina

Nina Nina Активный форумчанин

Симпатии:
    268
    Баллы:
    63
    Я колись була так зробила (з інкубатора під квочку), то в інкубаторі вилупились, а під квочкою - ні. Чи то яйця дуже примхливі виявились, чи то квочка балувана, хоча потім всіх прийняла і виводила.
  2. Romashka

Romashka Активный форумчанин

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    За пораду дякую! Покласти ще частину під квочку, щоб вона відсиділа ще один срок?...:) Та ні, вона хороша мама, добросовісно висиділа мені всі зі всіх... Та і я прихильник, щоб ціплята росли і розвивалися на вільному вигулі разом з квочкою.... Так кращий результат... будуть здоровші і розвинутіші... Це одне, а друге- інкубатор коштує досить не мало.... То якось не пасує і навіть смішно, щоб я з нього забирав і нагружав ще квочку і лишав ціпки без мами... За що тоді я заплатив?...) Це як купити мерседес, а ще місяць іздити на жигулях;). Якось так... Буває різне в житті, але гроші платяться за якість і сервіс... А надійніше- це лише Господь! Таке моє бачення на це все... Ще раз дякую! Думаю усе буде гарад. :) Температуру і вологість тримає супер і повертає як годинник кожні 45 хв - 4 міні повороти це 1 повний цикл 3 год..
  3. Elena 123

Elena 123 Активный форумчанин

Симпатии:
    334
    Баллы:
    63
    Я в инкубаторах не очень..., но не часто ли переворот?
  4. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Я дуже інформаціі не шукав ( треба буде) але вони вроді більше 40 років займаються професійно інкубаторами, то я думаю що мали би вже хоч трошки розбиратись в тому ...)
    Mihalich61 и GSM нравится это.
  5. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    Це все так... Але тим інкубатором Ви ще жодного разу не виводили. Якщо щось піде не так, не виведуться курчата. А яйця привезені хз звідки. Якщо свої яйця, то я з Вами згоден.
    yabelka35 нравится это.
  6. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Так, що до яєць, я приклав зусилля, стратив час і гроші..... І купив інкубатор, спеціально вибирав щось доброго..... Я вважаю, що нормальа людська позиція мала б бути, що коли щось купив, то тим і користуєшся... Тим більше він гіпер простий у користуванні... Там не вказують що робити пробну закладку, а включити його на годину пере закладкою і все ок!) по нормальному він мав пройти тестування на фабриці, а не покупець, давши немалі гроші ще, має його випробовувати... Та і можна робити хоч три пробні закладки, а на четверту покласти супер яйця, а він зломиться, чи щось піде не так.... чи просто, вирубають світло на добу..;) Я проста людина... зробив що від мене залежало:) , а більш надійно, на моє глибоке переконання - це надіятися на Господа, Він решту усе підкорегує, що буде потрібно. Я це знаю!:) І усе буде гаразд!!!;) І ще, коли я буду думати, що я усе передбачу і буду надіятися лиш на себе, то я не то що далеко, я нікуди не заіду..... Якось так:)
    Євгенія, Матоляк и Сергій нравится это.
  7. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.769
    Баллы:
    113
    А я завжди намагаюсь мінімізувати ризики...:)
  8. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    У кожного свій підхід і своє бачення усього.... В мене інше, у вас таке..:) Кожен досягає результату хто як може... ;)
    Сергій нравится это.
  9. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93
    Ось пару фото виводу з під першої квочки... вже тиждень з гаком...

cip1.JPG
    cip2.JPG
    cip4.JPG
    Татьянка, Сергій и Nina Nina нравится это.
  10. Romashka

Симпатии:
    742
    Баллы:
    93