• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Сергій

Ветеран форума
Він, здається, кільцьований. Не упустіть момент пересунути кільце вище шпори.

Romashka

Активный форумчанин
Треба було 2 брати. Один запасний.
:) Хороша в Вас думка пане Сергію! І у мене така була та і не лише така..... Планів і думок маю навіть як не знаю хто... :) Але усе не так просто.... коли знайшов було декілька, почав шукати квиток додому ..... а квиток знайти дуже важко ( може Ви знаєте де можна придбати? ) знайшов, сам навіть не знаю як, в принципі знаю- Бог допоміг.... знайшов лише один єдиний на одного пасажира...... Дуже складно...

Romashka

Активный форумчанин
Ось подивіться.... такі ціпки (марани) є у мене на даний час :) (мову веду про опірення і величину)... фотка зроблена яких 5 днів тому..... Вони у мене вилупились приблизно 10 серпня..... А хтось тоді писав що позамерзають nailbiting... а ще хтось що треба буде брати під ковдру woot... Бачите, зими ще нема а вони ростуть...;)

5db1d8582d1db_image.jpg

Последнее редактирование:

Romashka

Активный форумчанин
Ось пару фоток сьогоднішніх ..... Уже підловили новоприбульця в дії... woot nailbiting;) Уже взявся за діло, почав виконувати свою місію!!! ;)

5db5e77620e8c_image.jpg

5db5e7af300be_image.jpg

а це мої молоді...

5db5e7fcd166e_image.jpg

5db5e90e9ef79_image.jpg

5db5e84b2618c_image.jpg

Фотографії не дуже якісні, тому перепрошую.... Я не вдома... а для цього потрібно і вміння і терпіння і час..... Та я дякую своїм і за такі!;) що можу бачити своїх улюбленців :)

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,250
Пользователи
1,863
Новый пользователь
IrinaS_K
Сверху