• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Elena 123

Активный форумчанин
Полосатые мараны, странно смотрятся, а вот серенькие....)

Sveta79

Форумчанин
Я роки два назад взяла була для проби зозулястих маранів в Житомирі. Курочки несли яйця в крапинку і світліші ніж чорно-мідні. Курочки були досить масивні, дуже схожі на мехеленську кукушку.

Romashka

Ветеран форума
Ага, лиш за пятницю і суботу нанесли майже 20 яєць... Коли бачили, то іх забирали, а потім демонстрували людям, коли хто цікавився... Вони лежали на презентаційному столі клубу , трохи на столі, трохи в лотку..

Romashka

Ветеран форума
Я навіть був свідком коли неслася чемпіонка..... Бачив як вона крутилася... шукала місця... та і почав знімати відео, а коли яйце уже знесла, то замітив що кнопку плей не дожав і запис не пішов... :( А я думав що усе це знімаю.... Також бачив, як якась бабця підняла дверку заслонку і миттєво витягнула з клітки яйце ( то були не марани, якісь інші...) трішки потримала в руці, глянула що ніхто вроді не замітив і положила його в кишеню...

Romashka

Ветеран форума
Ось декілька фоток літератури, що привіз з виставки.... Книжка і десяток журналів за різні роки...
Книжка достатньо товстенька....

5e59512854ab6_image_name.jpg

5e5950db0a4c1_image_name.jpg

5e59518013ab0_image_name.jpg

5e5952f2c2e7e_image_name.jpg

5e595257b6c2d_image_name.jpg

Romashka

Ветеран форума
Полосатые мараны, странно смотрятся, а вот серенькие....)
Це можливо дивно виглядає ця курочка з виставки.... вона дійсно якась трошки кумедна... а наприклад така з журналу?..) Вони ж такі самі мають бути за екстерєром як і чорно-мідні чи голубо-мідні. Різняться лише кольором....

5e5953387af0d_image_name.jpg

Romashka

Ветеран форума
Ще що можу додати до розповіді про виставку-чемпіонат, так це що возив туди яйця своїх маранів та і курей.. :):rolleyes: що правда цього разу лише фотографіями... ;) показувув їх французьким марановодам, ділився тим, що ми маємо в Україні.... і до чого прагнемо... Якось так... уже вроді здебільшого розповів усе про виставку-чемпіонат на якому я побував тиждень тому....

DonDjons

Активный форумчанин
А мне очень нравятся Голубомедные Мараны ,надеюсь что таки заведу себе когда нибудь , а птицу не продавали с Чемпионата , а связи наладили с владельцами чемпионов ?? я понадоедаю Вам немножко с вопросами ;)

Romashka

Ветеран форума
А мне очень нравятся Голубомедные Мараны ,надеюсь что таки заведу себе когда нибудь , а птицу не продавали с Чемпионата , а связи наладили с владельцами чемпионов ?? я понадоедаю Вам немножко с вопросами ;)
Можете надоідати скільки забажаєте!) На що буду в змозі відповісти, на то і відповім...!) так, продавали і з виставки майже все вряд ( ну, кури, крілі, голуби...) і маранів з чемпіонату, але усе що було найкраще не продавалося!... Особливо найперше і найдешевше ( але не дешево!) ішло то що було відбраковане...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,302
Пользователи
1,944
Новый пользователь
КАРАСЬ75
Сверху