• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Romashka

Ветеран форума
Ось такі яйця несуть мої марани на теперішній час... сьогоднішні фото.. :) Трохи колір змінився - посвітлішали... Щоденно бачачи їх, еволюція зміни кольору не так помітна... але якщо порівняти їх з тими що були 2 місяці тому і навіть місяць, то добре видно зміну...

5e89f34e811a9_image_name.jpg

5e89f380343dc_image_name.jpg

5e89f3b84b056_image_name.jpg

5e89f3f2b06c6_image_name.jpg

Romashka

Ветеран форума
Показываю обещаное, при солнечном свете

Посмотреть вложение 31974
Посмотреть вложение 31975

Да, яйца сейчас намного светлее, но всё равно красивые
Вес яичка в среднем 60 грамм
По форме...не знаю...Рома, скажи....
Дякую Вам! :) Так, яйця гарні і кольором і формою :);:;: А це що трошки світліють то є нормально... потім знову будуть темніші!:) Та і ця порода, як на мене є дуже цікавою, бо завжди є непочатий край роботи для досягнення необхідного результату! Головне бажання і витривалість!...;)

пофігіст

Осваивается на форуме
Чи можете показати жовток яйця марана й порівняти з іншими породами , наприклад легорнами , легбарами , австралорпами , брекелями , амерауканами , джерсійськими гігантами , сассексами , лівенськими й т.д. ( разом на одній тарілці ) ?

Romashka

Ветеран форума
Чи можете показати жовток яйця марана й порівняти з іншими породами , наприклад легорнами , легбарами , австралорпами , брекелями , амерауканами , джерсійськими гігантами , сассексами , лівенськими й т.д. ( разом на одній тарілці ) ?
Я можу .... з легбаром і брекелем... а для чого? :) :rolleyes:

Mihalich61

Ветеран форума

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,325
Пользователи
1,989
Новый пользователь
5954