• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Elena 123

Активный форумчанин
Елен, а какой возраст индюшки? Я все жду -жду своих, правда не грею и не подсвечиваю их.
15 июня вылупились, от одной уже потомство есть с 10 января, еще не все несутся. Свет у нас круглые сутки, но без обогрева
 

Elena 123

Активный форумчанин
А що колір такий страшний що міг налякати?:rolleyes:;:;:... Мені нема за що, це я Вам дякую!!!:)
Та эти индюшки на своем уме, хто ее знает, заподозрит подставу. Но она обрадовалась, что ей наконец дали гнездо с яйцом ) . Бурежно подкотила под себя, лапы засунула и присела)
 

Elena 123

Активный форумчанин
А скажіть будь ласка, що, вони у Вас не сплять? :rolleyes:
Почему? Они привыкли спать со светом, у них переполох если его нет. Пока цыпы летом растут у нех маленькая сеточка на входе, что бы жарко не было и свет, чтобы ни какая зараза не залезла. А сейчас уже привыкли так, мы его не выключаем вообще
 

Romashka

Ветеран форума
Почему? Они привыкли спать со светом, у них переполох если его нет. Пока цыпы летом растут у нех маленькая сеточка на входе, что бы жарко не было и свет, чтобы ни какая зараза не залезла. А сейчас уже привыкли так, мы его не выключаем вообще
Тепер усе зрозуміло :)
 

Romashka

Ветеран форума
Щойно вернувся додому.. (Правильніше буде місце тимчасовоі дислокаціі.. :) ). Видався суперовий позитивний день з купою для мене добротноі і корисноі інформаціі та і ще й з приємними несподіванками... Намотав тьму кілометрів, притягнув купу літератури, наробив багато фоток... А був я сьогодні на виставці - чемпіонаті регіонального типу!!!..)
 

Romashka

Ветеран форума
ОК, ) навіть не знаю з чого розпочати.... але напевно стартую звідси, бо головною метою поїздки були марани!... Це була регіональна виставка- чемпіонат під егідою сільського господарства і маран клубу Фр. На виставці- напевно частково конкурсі було різномаїття всього...- крілі, голуби, качки, гуси, кури і ще якісь хомяки чи то що .... Курей , крілів і голубів було найбільше з усього.... А по маранах проводився окремо регіональний чемпіонат. Напевно про усе по трошки буду писати у відповідних темах...
 

Romashka

Ветеран форума
Зразу скажу, що останнє мені не вдалося.... :( , яєць не придбав... бо жодний учасник змагань яєць на продаж не привіз! Я про це уже майже знав ще до того як іхав туди.... Бо за декілька тижнів до виставки вийшов на людину з структури клубу по регіону та і почав намовляти - просити, щоб привіз мені на чемпіонат з собою трохи яєць на продаж ... А він відмовив та і сказав що зараз усі беруть яйця для себе і малоімовірно що на продаж хтось привезе... Я ще трохи просив , що він мені взагалі перестав відповідати..)) так що яєць було 0... Хіба що конкурсні кури несли вже на виставці...)
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі