• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

МАРАН

Юрій S

Ветеран форума
Це у неї сплеш маран? :)
 

Romashka

Ветеран форума
Це у неї сплеш маран? :)
Може і таке бути...
 

DonDjons

Активный форумчанин
Пане Романе, знаєте такого заводчика маранів зі Львова?: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kurchata-porodi-chorno-mdniy-maran-vsm-IDKlZgX.html#6346650e3d
Если не ошибаюсь это обьявление от Евгений Камарали ,кому интересно можно найти в Фейсбуке , он везде пишет что птица привезенна из Франции , ему друг привозил
 

Romashka

Ветеран форума
А мені в телефонній розмові він сказав що сам привіз.... про друга не говорив ніц... woot :rolleyes: Але це і не важливо... головне щоб кури файні були! Якщо не в живу, то хоча б на фотографіях... :););:;:
 

Romashka

Ветеран форума
Телефонував я сьогодні до цього пана.. трохи поспілкувались. Дійсно, говорив що лише курчат може організувати на замовлення... інкубує яйця від найкращих маранів, чистокровна лінія... - це з його слів.
 

DonDjons

Активный форумчанин
Телефонував я сьогодні до цього пана.. трохи поспілкувались. Дійсно, говорив що лише курчат може організувати на замовлення... інкубує яйця від найкращих маранів, чистокровна лінія... - це з його слів.
Когда то в Группе "Птицеводство" вели беседу о Евгению и его Маранах , что он привез прям от главного председателя Маран клуба и вроде бы он есть участником такого клуба, хотя кто то говорил что привез ему друг , а фото на ОЛХ точно его , они же есть и в Фейсбуке ,и кажется Вы Роман говорили с тем другом по телефону
 

Romashka

Ветеран форума
Когда то в Группе "Птицеводство" вели беседу о Евгению и его Маранах , что он привез прям от главного председателя Маран клуба и вроде бы он есть участником такого клуба, хотя кто то говорил что привез ему друг , а фото на ОЛХ точно его , они же есть и в Фейсбуке ,и кажется Вы Роман говорили с тем другом по телефону
Так, я говорив телефоном і з одним і з іншим... :) з першим, тоді коли ще вели дискусію в групі, з цим другим - вчора. Від першого отримав інформацію суперечливу і достатньо сумнівну.... від цього другого менш сумнівну, але коли фото не його , то багато чого само за себе говорить... Поговоривши з ними я маю більшість відповідей. Мене найменше цікавить хто і що і чи це правда чи ні.... лише цікавить чи є у них в дійсності добротний матеріал...
 
  • Нравится
Реакції: roo

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі