• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Марани. Молоді півні, курчата, інкубаційне яйце.

Romashka

Ветеран форума
Маю в наявності трохи вільного інкуб. яйця маранів. На фото нижче саме те яйце, яке є в наявності.
 

Romashka

Ветеран форума
Яйця усі свіжі, декілька денні. Вагою вони в діапазоні від 50 і до 70 грам. Колір бачите на фото. На даний момент усе яйце посвітліло. Воно від тих же курей, що зимою чи ранньою весною несуть достатньо темніше яйце.
 

Romashka

Ветеран форума
Яйця ціню від 50 до 70 за шт. по таких критеріях - менші (це переважно від молодих серпневих курей) , більші, одні і другі. Але завжди вибираю від найтемніших. Якщо переважно світліші, то можна домовитись дешевше. Отож, коли є бажаючі, то за усе можемо домовитись. :)
 

Romashka

Ветеран форума
Помаленько у мене буде підходити до завершення інкубаційний період...... так :rolleyes: , ще догрівається яких біля 90 яєць... :) - інкубатор , та і ще декілька квочок.... але мова не про це. Так як закінчується перша половина інкубаційно- селекційного року у мене підпадає під сокиру десь в районі плюс мінус 10- 15 особин Маранів, а може і більше... ( частина уже попала...). Вони у мене своє відпрацювали... потрібно рухатися далі... уже підростає велика кількість молодняку, а ще інша гріється... :) Отже, з них лише до двох півнів, а решту усе кури..... Усі без виключення молоді!!! Здебільшого одинадцятимісячні , а деякі річні... (усе з виводків червень- серпень 2020 року!) Усі здорові, хоча і кури і півні трошки обтріпані від інкубаційного періоду... але це нормально, вони добре попрацювали ;), а за трішки перепіряться і будуть як новенькі... Написав це усе, бо інколи люди питають, а зараз є той час, коли є в наявності... Але попри все сокира чекає і я з цим ніколи не заморочуюсь hungrypng:););:;: Може комусь буде цікаво.... А, і звичайно що це є не найкращі мої кури... (не найбільше і не найтемніше яйце :)) а кури, які на наступний сезон мені не потрібні, тому що в очікуванні молодняку і сподіваюся що від цьогорічно проробленої роботи вони дадуть кращі результати і я піднімуся на щабель вверх... до своєї мети!... ;)
Доречі при потребі можу фоткати курку і що вона несе на даний час...
6000a597184b7_image_name.jpg

5ffcfcef4ed9f_image_name.jpg
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі