• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мініскладчина на вітаміни.

DNK

Ветеран форума
Придбав іспанські вітаміни Апса Аміновіт 5-літрову каністру по оптовій ціні.
Дуже хороший склад і концентрація. Для випойки птиці дається 2-5 грам на 10 л води. Мені на рік вистачить 2 л.
Тому можу відлити і вислати по 1 літрі бажаючим.
Ціна 250 грн/л.
Це значно дешевше, ніж на роздрібному ринку ветпрепаратів.
https://ukrfid.prom.ua/p563287825-aminovit-apsa-ispaniya.html
Аміновіт Апса.jpg

Последнее редактирование:

DNK

Ветеран форума
Якщо цікаво, є можливість купувати у складчину ветпрепарати на 20-30 % дешевше, ніж на ринку.
Вітаміни, імпортні антибіотики, трисульфон. Можна цілими упаковками, а можу і розділити.
Доречі, я взагалі у захваті від трисульфону (приблизно аналог людського бісептолу) - забувся що таке кокцидіоз і супутні інфекції профілактично убирає.
Пропоюючи ним від кокцідіозу у цьому році жодного разу не довелося користуватись антибіотиками.

Анатольевна

Активный форумчанин
Якщо цікаво, є можливість купувати у складчину ветпрепарати на 20-30 % дешевше, ніж на ринку.
Вітаміни, імпортні антибіотики, трисульфон. Можна цілими упаковками, а можу і розділити.
Доречі, я взагалі у захваті від трисульфону (приблизно аналог людського бісептолу) - забувся що таке кокцидіоз і супутні інфекції профілактично убирає.
Пропоюючи ним від кокцідіозу у цьому році жодного разу не довелося користуватись антибіотиками.
Подивиться, будь ласка, «лічку»

Balu

Активный форумчанин
Дима и я возьму ещё у тебя витаминов(понравились они мне) и трисульфон но лучше жидкий он экономичный и легче в пользовании не надо взвешивать в шприц набрал и в ведро с водой вылил!

• Нравится
Реакции: DNK

DNK

Ветеран форума
Коли пишете в лічку, вказуйте, будь ласка, тему "Мініскладчина на вітаміни", щоб я відразу розумів і вказуйте контактний номер телефону.
Дякую
Звяжуся з усіма на вихідних. Якщо треба буде - дозакажемо, поки є можливість

Олег---

Ветеран форума
Трисульфон справді чудо - повертає з того світу до життя навіть такі екземдляри які вже лежать...

• Нравится
Реакции: Balu

DNK

Ветеран форума
Замовив ящик (12 банок) , 48%, 1 л, KRKA (Словения).
1 моя і 3 банки замовлено. Вільно - 8
Банки вистачає надовго оскільки випоюють 1мл /1 л Н2О.
https://zoovetpostavka.com.ua/p299161145-trisulfon-trisulfon-antibakterialnyj.html
Роздрібна ціна стартує від 1700 грн.

У 8 чоловік є тимчасова можливість придбати чудовий препарат по крупнооптовій ціні, значно нижчій від риночної - 1099

Трисульфон 1.jpg

Вложения

Последнее редактирование:

Balu

Активный форумчанин
Дима ну литра многовато как бы для меня - может ещё кому литр много то можно литр и раздеребанить!? на две три части!?

Светлана

Ветеран форума
Я тоже от трисульфона не оказалась бы ,но мне хватит 200-300 гр.Только Диму загружать не стоит. Надо наверно самим организоваться. купить литр и разделить .Я умная!по части организации.У меня с почтой совсем туго . Могу только оплатить и получить .

DNK

Ветеран форума
Я тоже от трисульфона не оказалась бы ,но мне хватит 200-300 гр.Только Диму загружать не стоит. Надо наверно самим организоваться. купить литр и разделить .Я умная!по части организации.У меня с почтой совсем туго . Могу только оплатить и получить .
Можу поділити, якщо кратне 1 л виходить, але він досить густий, стікає довго.
По масі не вгадаєш, бо густина невідома. Треба буде якийсь мірний стакан шукати.
І Трисульфон і вітаміни перед поділом чи використанням треба взбовтувати, щоб рівномірну концентрацію зробити

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,292
Пользователи
1,921
Новый пользователь
Руслан Греков
Сверху