• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

міжпородна гібридизація перепелів

serega UA

Moderator
Команда форума
На фото зображені самки отримані в результаті схрещування естонських з техаськими. Це гібриди F1, такі були не всі а лише приблизно 25%. За вагою як техасці а от за яйцем були гірші ніж батьківські форми. До речі такі ж вискакують і при схрещуванні техасців з фараонами, у цих з яйцем нормально.

serega UA

Moderator
Команда форума
Були також красиві гібриди пєпєльного забарвлення від схрещування естонських+ мармурових+маньчжурів(світла форма з крапом сірого кольру). Нажаль не можу знайти фото.
Знайшов сірого маньчжура IMG_0323.JPG

Алёна72

Победитель нашего конкурса
Я сьогодні на олх читала про московські чорні перепела...500г тушка..і як я могла пропустити таку" породу "?Коли в мене фараони сиділи с техасцями,то також смокінгові великі получалися..але я іх не продавала..не змогла нову назву пташці дати:D

serega UA

Moderator
Команда форума
Я сьогодні на олх читала про московські чорні перепела...500г тушка..
Така собі відверта брехня
Коли в мене фараони сиділи с техасцями,то також смокінгові великі получалися..але я іх не продавала..не змогла нову назву пташці дати:D
А даремно не продавали, я від заміксованих цих двох порід зустрічав на різних площадках назви по типу "чорний фараон","смокінгові м"ясні", "московські чорні" ще якось уже й не згадаю. І всі продають як нову породуmehpng. Наприклад в себе в господарстві я не завдавав собі за ціль розводити того ж смокінгового великого розміру, і закріплювати з кожним поколінням якісь породні ознаки. Хоча при побажанні клієнта, їх продавав, але як крос і тільки живою птицею не яйцем, причому обов"язково попереджав що при подальшому розведенні будуть вищеплюватись перепели іншого забарвлення...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,344
Пользователи
2,040
Новый пользователь
Svetasve
Сверху