• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мясные голуби

Romashka

Ветеран форума
Нема, особливо, місця для голубів. Я взагалі хотів взяти 1 пару, для забавки. Але, я азартний, взяв 2 :) Тепер, якщо виведуть малих, то треба щось буде думати, де їх селити. Кінги - голуби агресивні, їх треба окремо тримати.
Нема особливо місця для голубів..., то випишіть!!! Хто вдома господар і керуючий?... Чи не Ви? :rolleyes: :) Кажете агресивні?.. а звідки таке знаєте? :) боїтеся напевно щоб Ваших карликових курей не позадзьобували... щоб не віджали територій... :);)

Romashka

Ветеран форума
Ні. Нема де тримати ще й простяків. Та й багато їх треба мати, щоб якась пара одночасно знеслась із кінгами. Спочатку спробую вигодовувати пташенят силами кінгів. Я колись вже пробував заводити кінгів. Купив взимку пару, посадив на балкон в клітку. А самка почала нестись. Ні гнізді не було, нічого. Просто на дошках. Сяде насиджувати і давить яйця. І так пару разів. Після того я продав їх. Якби було гніздо, може б, не подавила. Але, тоді нікому було мені підказати.
Чому у мене не запитали? :rolleyes::( Я б Вам підказав точно!!! Я з самого - самого дитинства в темі голубів.... Через мої руки перейшла тьма цього добра! :);:;: Різні породи, виставки, базари, трохи селекції... всяке бувало! А головне що я це діло дуже любив і люблю... Та і через це я напевно вийшов і на кури... А що до одночасно знеслась, то не мусить так бути.... плюс мінус, а для не вибагливих голубів і того дальше...

Romashka

Ветеран форума
Нема, особливо, місця для голубів. Я взагалі хотів взяти 1 пару, для забавки. Але, я азартний, взяв 2 :) Тепер, якщо виведуть малих, то треба щось буде думати, де їх селити. Кінги - голуби агресивні, їх треба окремо тримати.
Кажете Ви азартний?..:rolleyes: хотіли пару, взяли дві...... а цо тоді мені казати?.. :rolleyes::) хотів дві - три пари,уже маю під 15 .. facepalmwoot:oops:

Сергій

Ветеран форума
Чому у мене не запитали? :rolleyes::( Я б Вам підказав точно!!! Я з самого - самого дитинства в темі голубів.... Через мої руки перейшла тьма цього добра! :);:;: Різні породи, виставки, базари, трохи селекції... всяке бувало! А головне що я це діло дуже любив і люблю... Та і через це я напевно вийшов і на кури... А що до одночасно знеслась, то не мусить так бути.... плюс мінус, а для не вибагливих голубів і того дальше...
Ви кінгів тримали?

Romashka

Ветеран форума
Кальцій так просто не засвоюється. Я давав корм для несучок, там мало бути достатньо кальцію. А поролон... Хз...
Цегла, пісок, ракушка, або є взагалі готові подріблені суміші різних камінчиків, ракушок, вугілля і тд - в мішках по кілька кілограм. Я собі взяв такий мішок на 10 кг, то огого, хватить на дуже довго, і голуби рубають його як коні!!! :) ;);:;: Це тоді, коли голуби закриті.. а коли вільні, то як правило самі усе необхідне собі знаходять! :)

Romashka

Ветеран форума
Цікаво, чи помогло б тоді, якби поїти їх кальцієм і застелити дошки поролоном ))
Я думаю що не помогло б .... потрібно в комплексі і для того краще камінчики мінерали і ракушка, хоча голуби в природі ракушки у нас не мають, вони знаходять усе необхідне навколо... для прикладу у мого сусіда голуби гараж розбирають!.. :) видзьобують зі швів між цеглою роствор... а в ростворі що було років 30-40 тому - пісок (з можливим вмістом дрібнюсіньких камінчиків, що не затримались на пересійці...) , вапно, і можливо трішки цементу.... , а ще ходять по городі та і щось з землі вибирають... А що до паролону, то ні :):);:;:, потрібно якигось тонюсіньких патичків, типу з листя з горіха, або соломи, чи буть що типу того.... хоч трішки. І було б добре хоч якесь обрамлення типу гнізда, навіть 4 маленькі палички збити квадратом і кинути туди сіна чи будь чого і вже добре. Ще інше питання, що могло нічого не допомогти, бо інколи є голуби, не залежно від породи, що якісь незграбні і дусять яйця.... цьому уже не зарадите, але це рідкісні випадки, і можливо у пана Сергія був саме такий випадок з цією парою, або усе разом...

Romashka

Ветеран форума
Ви кінгів тримали?
Ні пане Сергію, я їх ніколи не тримав, я Вам уже про це говорив.. :) І це тут взагалі ні до чого!!! Кінги не є важка порода голубів для розведення. Інші породи які добре годують їх будуть вигодовувати за пів коржика. Тут найцікавіше де взяти якісний гідний матеріал для розведення.... в принципі як і інших порід голубів, також і курей, а Ви дуже навіть в курсі що у нас в Україні з якістю птиці, і як фест українці працюють щоб ту якість щоразу підвищувати....

Фламинго

Ветеран форума
Цегла, пісок, ракушка, або є взагалі готові подріблені суміші різних камінчиків, ракушок, вугілля і тд - в мішках по кілька кілограм. Я собі взяв такий мішок на 10 кг, то огого, хватить на дуже довго, і голуби рубають його як коні!!! :)
А можно название и где такое добро приобрести ?

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,381
Пользователи
2,143
Новый пользователь
Vaasiliy
Сверху