1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Мускусні качки(Індокачки)

Тема в разделе "Утки", создана пользователем Solnce_vsem, 30 май 2014.

1. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    438
    Баллы:
    63
    Хто тримає качки - підкажіть! Залишала з червневого виводка 2 найгарніших качурі на запасного, я не дуже звертала на них увагу, а це вирішила вибрати кращого, придивилась - а в одного зкривлений хвіст набік.
    Від чого це може бути? На плем*я його ж не лишати(мені він більший, другий трохи приземкуватий)? "Мамки і тато" не кровні між собою. Чи це якась травма може бути? Треба вибрати, а не знаю якого.
    Торік було 2 таких гусаки - думала, що через те, що батьки з одного стада. Хоча одного дали свекрусі(вже не було вибору, а в неї собака порвав), він гарно грав з гусками і були нормальні гусенята.
    Що скажете?
  2. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    1.899
    Баллы:
    113
    З різним браком залишати на племя не рекомендовано...
    Але оскільки Ви схиляєтесь до кривохвостого( напевно він не дуже кривий, якщо не помічали), то пробуйте отримати потомство від нього. Залиште іншого - у випадку не вдалих каченят, зможете отримати другий виводок від нормального качура.
  3. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    1.899
    Баллы:
    113
  4. GSM

GSM Активный форумчанин

Симпатии:
    214
    Баллы:
    43
    Подскажите какой средний вес тушки мускусной утки(утки и селезня) должен быть после полугода.
    Я вчера убирал лишних уток(так случилось что дотянул время) вес тушки без шеи , крыльев и потрохов 1200 гр. Для безпородных уток это нормально?
    Тушка хорошая-желтенькая и с жирком.
  5. Slonik

Slonik Ветеран форума

Симпатии:
    1.829
    Баллы:
    113
    Я не большой спец , но наверное маловато будет .
  6. Атлант

Атлант Форумчанин

Симпатии:
    52
    Баллы:
    18
    Хороший вес для цветных. Даже очень.
    Діма 7 нравится это.
  7. Діма 7

Діма 7 Ветеран форума

Симпатии:
    1.899
    Баллы:
    113
    Все відносно... Більшість із нас враховують два критеріі: вага і вік. Забуваємо про корм, умови утримання, генетичну можливість набору маси.
    Якщо тушка качки, яка генетично могла бути +/-3кг., то при 1,2кг буде костлява і худа... Але якщо вона генетично максимум може бути 1,2кг., то це нормально. Оскільки тушка "хорошая-желтенькая и с жирком", то більша вона не виросте.
    Атлант нравится это.