1. Здравствуйте Гость . Некоторые разделы нашего форума теперь скрыты и будут доступны только зарегистрированным пользователям. Если Вы хотите иметь полный доступ ко всем разделам, то пожалуйста зарегистрируйтесь.

Мускусні качки(Індокачки)

Тема в разделе "Утки", создана пользователем Solnce_vsem, 30 май 2014.

1. Сергій

Сергій Ветеран форума

Симпатии:
    8.640
    Баллы:
    113
    Тут я, на суші:);) Я вже так тут багато написав повідомлень, що тепер хочу дати і іншим людям пописати...:) А я почитаю...:);)
    Євгенія и Діма 7 нравится это.
  2. Slonik

Slonik Ветеран форума

Симпатии:
    2.013
    Баллы:
    113
    slide_17.jpg
    Nina Nina, Євгенія, Сергій и ещё 1-му нравится это.
  3. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    507
    Баллы:
    93
    Між іншим, я цьогоріч так гуси виводила - чоловік привіз 20 яєць , та ще й "просто так, хай буде" 5 індичих, 4 викинула після овоскопії, температуру виставила 38 і..... фактично забула за них..... Повертала як прийдеться - коли двічі на добу, коли раз, зволожувала лиш останній тиждень, кілька раз забувала включити інкубатор, на виводі взагалі світла години 4 не було, то поставила свою"квочку" біля газового конвектора і вкутала..... Коротше кажучи з 16 живих яєць всупереч всьому вилізло 15 гусят, одне ворушилось ще добу, але мабуть неправильно в яйці лежало, бо дзьбика видно не було( я інколи допомагаю пробити шкаралупу, якщо саме не може) і всі 5 індичат. Так що "система Сергія" точно працює. Експеримент продовжується, бо там ще мускуси лежать разом заложені і на тиждень пізніше.
    P.S. Хоча ще якість яєць важлива.
    Последнее редактирование: 25 май 2019
  4. Євгенія

Євгенія Активный форумчанин

Симпатии:
    507
    Баллы:
    93
    І ще... Нікого не закликаю це повторювати, результат непередбачуваний може бути. Зазвичай я аж надто "добросовісна квочка", просто так склались обставини і - ура, пощастило!
  5. Аркадия

Аркадия Форумчанин

Симпатии:
    19
    Баллы:
    8
    Всем добрый вечер.У моей утки скоро вылуп.а точнее через 5 дней.сегодня обратила внимание.что вместо 21 яйца в гнезде с десяток всего лежит.вчера какое то было почти без скорлупы но в плотной пленке,я пленку немного надорвала.там еще недосформированый утенок.на утро того яйца небыло.она их что все поела?
  6. yabelka35

yabelka35 Ветеран форума

Симпатии:
    1.831
    Баллы:
    113
    Крыса таскает100%
  7. Аркадия

Аркадия Форумчанин

Симпатии:
    19
    Баллы:
    8
    Как крыса?Утка на них ведь сидит ночью.
  8. Юрій S

Юрій S Активный форумчанин

Симпатии:
    82
    Баллы:
    28
    Доводилось бачити, як качка викидає або виносить з гнізда і з'їдає бовтуни і завмерлих. Вони якось вміють їх визначати - за температурою чи за запахом.
    НАТАЛКА нравится это.
  9. НАТАЛКА

НАТАЛКА Активный форумчанин

Симпатии:
    161
    Баллы:
    43
    ну и что, что сидит, крысам это не мешает. они и утят из-под утки достанут.
  10. Аркадия

Аркадия Форумчанин

Симпатии:
    19
    Баллы:
    8
    Ничего себе,а что ж делать?У меня там в этом сарае еще ливенцы 2.5 месяца бегают