• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Качка мускусна(Індокачка)

Romashka

Ветеран форума
Ось цю пару що вище в грудні віддав в село щоб собі розвели... :) За якийсь час буде можна взяти трохи розщепленої крові...:rolleyes::) Тож живуть собі спокійно мають великий простір, трава, добре годують... Уже є від них два виводки :) Перші яйця несла несла і шось лишила, не сіла... то поклали під квочку, а пізніше знову нанесла, то уже сама висиділа.. :);:;:
 

Добрый Лис

Активный форумчанин
віддав в село щоб собі розвели..
А я признаться хочу сказать что по нику Ромашка думал что форумчанин женского полу. Теперь понял что мужского. Но это не влияет на степень уважения. Читаю посты всегда с большим интересом.
 

Romashka

Ветеран форума
А я признаться хочу сказать что по нику Ромашка думал что форумчанин женского полу. Теперь понял что мужского. Но это не влияет на степень уважения. Читаю посты всегда с большим интересом.
Та ні, я він!:) Мене звати Роман :) Та і усі, кому потрібно, це знають..:) А від Романа до Ромашки близько, тому якось так..:);) Та і я завжди писав свої пости від чоловічого роду...
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі