• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мускусные утки (Индоутки)

Nina Nina

Активный форумчанин
Вони всі з під качок.На вулиці за 30.Я клала іх під лампу але вони обсихали і бігли всі на вулицю.Тусовались со старшими.Загорожено було,але десь находили щілину і пролазили.Вчора почала трисульфон,що було в холодільнику,але може він давній?.Сьогодні ще два опрокинулись.Залишилось троє.(Казка як про 10 негритят)Сьогодні купила єнрофлоксацин-поставила.Сидять наче нічого вигляд.Підходили до їжи.перший раз за неділю бачу шо їдять.Може ця тройка вже залишиться.Малі налупились.Посажені окремо 2 мішка соломи+червона лампа.Лежать п'ятки гріють.Отгородила від тих трьох краще ніж від коронавірусних.Завтра долупяться і мабуть пропою АБ всіх.Курчат і каченят.Да уж такого мору я ще не бачила у мускусят.Жах і страхіття.
Да, печалька. Зазвичай мускуси живучіші.

Светлана

Ветеран форума
доброго вечора, потрібна порада....маю 2 тижневих каченят, що утримуються без качки. Змушена на добу лишити їх самих... поки що наніч заносила в приміщення . Чи варто лишити їх ночувати вперше на вулиці під укриттям, якщо температуру вночі прогнозують близько +15?Дякую .

Romashka

Ветеран форума
доброго вечора, потрібна порада....маю 2 тижневих каченят, що утримуються без качки. Змушена на добу лишити їх самих... поки що наніч заносила в приміщення . Чи варто лишити їх ночувати вперше на вулиці під укриттям, якщо температуру вночі прогнозують близько +15?Дякую .
Я не знаю чи варто... я б по можливості не лишав.. Може їм і нічого не буде, але думаю, краще перестрахуватися ніж недострахуватися... А маєте ще якісь варіанти, чи це єдиний?? :rolleyes:

Светлана

Ветеран форума
варіант єдиний сітка ...ще можу првернутися не через добу , а через тиждень(тато захворів).Чоловік з ними возитися і носитися не буде...

Romashka

Ветеран форума
варіант єдиний сітка ...ще можу првернутися не через добу , а через тиждень(тато захворів).Чоловік з ними возитися і носитися не буде...
Значить варіант - чоловік... Їсти мясо напевно і хоче і любить, значить потрібно повозитися коли є необхідність! Це ж не на ціле життя, а на день - декілька днів... Вітання батькови! Нехай виздоровлює пошвидше!

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,337
Пользователи
2,020
Новый пользователь
ГаліяТ
Сверху