• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мускусные утки (Индоутки)

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Залишив собі 4 качура на 11 качок... це виходить один качур на 2.75 качки... :rolleyes: Думаю цього мало б бути достатньо, для отримання непоганого результату по оплоду... , того більше, ще подумую ліквідувати одну качку, то тоді вийде на качура 2.5 качки... :)
А я залишив на 9 качурів 22 качки, також ще планую зменшити поголів'я.

Сергій С

Форумчанин
Залишив собі 4 качура на 11 качок... це виходить один качур на 2.75 качки... :rolleyes: Думаю цього мало б бути достатньо, для отримання непоганого результату по оплоду... , того більше, ще подумую ліквідувати одну качку, то тоді вийде на качура 2.5 качки... :)
Доброго дня! Мій колега того року теж залишив 4 на 11 і оплод був на рівні 20% так як самці з'ясовували між собою хто сильніший. І на другий заход він розділив їх по сім'ях. Після чого було все ок. А я взагалі практикую сім'я 1 на 2 і кожна качка в своєму станку десь 1.2*1.2 і самців переганяю від однієї до іншої протягом дня в основному після роботи. І оплод 100%. Можна було б 1*5 але це потрібно комусь бути завжди дома щоб на протязі дня переганяти качура.

Последнее редактирование:

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Завжди відбираю на племінний сезон приблизно 1+3, але вважаю якщо велике стадо і качки різного віку (старші качки перші розпочинають яйцекладку і перші сідають на яйця) плюс є великий вигул, або водойма, то можна залишати 1+4.

Romashka

Ветеран форума
Доброго дня! Мій колега того року теж залишив 4 на 11 і оплод був на рівні 20% так як самці з'ясовували між собою хто сильніший. І на другий заход він розділив їх по сім'ях. Після чого було все ок. А я взагалі практикую сім'я 1 на 2 і кожна качка в своєму станку десь 1.2*1.2 і самців переганяю від однієї до іншої протягом дня в основному після роботи. І оплод 100%. Можна було б 1*5 але це потрібно комусь бути завжди дома щоб на протязі дня переганяти качура.
Інколи маю трохи вільного часу, то спостерігаю за ними.... І неодноразово замічав, що ті, які мають охоту скочити на качку, то роблять це без жодних перепон і без будь яких втручань з боку інших особин... А раз ніхто нікому не мішає, то думаю що усе мало б бути ОК. В нас завжди ведуться спостереження, тому в разі чого втручаємось в ситуацію і підкореговуємо... :)

Последнее редактирование:

Romashka

Ветеран форума
Це все було досягнуто методом проб і помилок починаючи з 2001 року. Коли була придбана перша сім'я. Самки були десь біля 2.2-2.5кг а самець 4-4.7кг. Сьогодні я маю самки від 3.5кг самці від 6кг.
Ого, 20 років, це солідний час... За такий час, думаю, Ви перепробували усі можливі, та й напевно неможливі варіанти... Напевно маєте досвіду, що можете книжку написати!.. :)

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху