• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мускусные утки (Индоутки)

Діма 7

Ветеран форума
Доброго дня! Мій колега того року теж залишив 4 на 11 і оплод був на рівні 20% так як самці з'ясовували між собою хто сильніший.
Ну на це впливає багато факторів... розмір вольера чи вільне утримання, коли сформоване стадо....

Сергій С

Форумчанин
Ну на це впливає багато факторів... розмір вольера чи вільне утримання, коли сформоване стадо....
Частина подвір'я яке вони займають доволі велика десь біля 5 соток. Дуже впливає активність самців в плані ієрархії. Своїх самців які осінню на перший погляд мирно себе ведуть на весну мушу розводити по різних кутках. Бо воюють до смерті. Одного року в мене самець самця забив майже до смерті мусив пускати на холодець. І розтин показав відбиті легені, збільшилися в декілька разів. І період формування стада дуже мало впливає. Самці які мирно існували більше 2 років на весну можуть почати війну за самок. Найкращий варіант кожна самка в своєму станку. І війни немає і оплод 100%. Навіть цьогоріч дві самки по 12 яєць і всі оплод чекаю коли інші ще трошки просидять щоб можна було зробити перевірку яєць.

Діма 7

Ветеран форума
Частина подвір'я яке вони займають доволі велика десь біля 5 соток. Дуже впливає активність самців в плані ієрархії. Своїх самців які осінню на перший погляд мирно себе ведуть на весну мушу розводити по різних кутках. Бо воюють до смерті. Одного року в мене самець самця забив майже до смерті мусив пускати на холодець. І розтин показав відбиті легені, збільшилися в декілька разів. І період формування стада дуже мало впливає. Самці які мирно існували більше 2 років на весну можуть почати війну за самок. Найкращий варіант кожна самка в своєму станку. І війни немає і оплод 100%. Навіть цьогоріч дві самки по 12 яєць і всі оплод чекаю коли інші ще трошки просидять щоб можна було зробити перевірку яєць.
В мене селезень навіть самий нищий по ієрархії вмудряється потоптати качок поки добіжить старший... З іншої сторони... Був в мене качур більший, але не дуже активний в сім'ї. Кинув туди ще молодого. І він змушений був топтати щоразу качку, після відгання молодого - мотивація. Так що все не так однозначно
Та ситуаціяя, що Ви описали тільки підтверджує те, що ієрархія в стаді ще не було

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Чому бронза? Де почитати про цей окрас?
Спробую пояснити... В качок чорного (дикого) окрасу - лапи чорні, кігті чорні, більша частина дзьоба чорна, очі карі..
В чорної бронзи - лапи жовті, кігті білі, більша частина дзьоба червоно-рожева, очі сіро-голубі...Тушка в качок окрасу бронзи така сама гарна, як і білого окрасу.

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху