• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мускусные утки (Индоутки)

Romashka

Ветеран форума
Фотографія з групи в фейсбуці, можу дати контакти, але за качуром потрібно в США їхати:)
Та.... завжди те США.... як тільки щось добре чи гарне, то завжди США... :rolleyes: А ще зовсім недавно усіх вчили що США то ворог і що там усе недобре і погано..... Добре що ті часи минули! :) Хоча по сусідству вороги ще і досі своїх батраків так затуркують... А качур за окрасом дійсно дуже модний... :)

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Та.... завжди те США.... як тільки щось добре чи гарне, то завжди США... :rolleyes: А ще зовсім недавно усіх вчили що США то ворог і що там усе недобре і погано..... Добре що ті часи минули! :) Хоча по сусідству вороги ще і досі своїх батраків так затуркують... А качур за окрасом дійсно дуже модний... :)
А ще "піндоси" люблять видумувати свої оригінальні назви окрасуів мускусних качоч, в США bronza те саме, що в Європі sepia:)

Діма 7

Ветеран форума
Бронза, коли не помиляюся, це сплав міді з оловом...... отакий вийде і колір... така бронза.. :) ;)
Можливо не вдале фото, чи мій монітор не правильно передає колір...
Як на мене звичайний чорний колір. Хоча багато хто іменує "изумрудным"

Домашня міні ферма

Активный форумчанин
Можливо не вдале фото, чи мій монітор не правильно передає колір...
Як на мене звичайний чорний колір. Хоча багато хто іменує "изумрудным"
Кращі фото з інтернету...а жовті ноги, кігті, очі, дзьоб, маска...?
FB_IMG_1615067565564.jpgFB_IMG_1615067541722.jpg

Пользователи онлайн

Сейчас на форуме нет ни одного пользователя.

Статистика форума

Темы
1,363
Пользователи
2,097
Новый пользователь
57543
Сверху