• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Мускусные утки (Индоутки)

Romashka

Ветеран форума
Я колись чув, що мускусним качкам обрізають кінчик дзьоба, щоб вони не жерли один одного... Ось днями мої старші вчепилися до одного і висмикують йому палки і піря з крил... Тому і питаю може хто з таким мав справу і як дати тому раду???

Сергій С

Форумчанин
Я колись чув, що мускусним качкам обрізають кінчик дзьоба, щоб вони не жерли один одного... Ось днями мої старші вчепилися до одного і висмикують йому палки і піря з крил... Тому і питаю може хто з таким мав справу і як дати тому раду???
Самий кращий варіант ізолювати тих які висмикують пір'я. Або окуляри надіти злочинцю, але треба після цього треба проконтролювати чи ті окуляри з нього не зірвуть.

helen52

Форумчанин
Самий кращий варіант ізолювати тих які висмикують пір'я. Або окуляри надіти злочинцю, але треба після цього треба проконтролювати чи ті окуляри з нього не зірвуть.
У мене з качками такого не було, а з курчатами і курями часто буває. Я одягаю окуляри тим курчатам і старшим курам, які висмикують пір'я, часом підпилюю кінчик дзьоба манікюрною пилочкою для нігтів (якщо їх 1-3 штуки). Якщо всі нападають на одного (зазвичай це слабший ), то краще ізолювати того на кого нападають і намазати йому вискубані місця березовим дьогтем, щоб не було видно "палок з кров'ю" і ран на шкірі. Можна відсадити на тиждень до молодших по віку, які ще не вміють скубати.

Діма 7

Ветеран форума

Romashka

Ветеран форума
Усім - Сергій С , helen52 , Діма 7 дуже дякую за відповіді!!! Що до корму і вигулу, то нічого їм міняти не буду... корм ОК, вигулу не помішало б і більше, але на даний момент гектарами не володію... :) ;) . А за дзьоб то є то, але на даний момент не буду їх рухати бо уже вроді трохи втихомирились... можливо що палки в крилах переростають...

Новые сообщения

Пользователи онлайн

Статистика форума

Темы
1,374
Пользователи
2,118
Новый пользователь
Edja
Сверху