• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Качка мускусна(Індокачка)

Romashka

Ветеран форума
Троє молодих мускусів які ще залишилися з одного з виводків... решту уже зїли... hungrypng :);:;: На даний момент ще переопірюються... готуються до зими...
 

Romashka

Ветеран форума
А цій потрібно певно крила різати, бо щось останніми днями пробує літати.... :rolleyes: а можливо трохи схудла... :rolleyes: бо трохи пайку врізав :) Треба зважити... останній раз як важив то мала в районі 4 кг. і це ще вона набирала бо то було не далеко після інкуб періоду....

616d7240362f9_image_name.jpg
 

Romashka

Ветеран форума
Качка 4 кг? І літає? А качур скільки кг?
Так пане Сергію, літає... вчора пролетіла десь метрів приблизно не менше 35 і десь до 50... над парканами (достатньо вище..) і аж до сусіда.. А сьогодні з хліва з самих дверей як гвинтокрил над парканом і на город... :) То я її потихенько зловив та і в мішок важити.. то дійсно трохи схудла, як я і писав... бо врізав їй трохи зерна... Важить не повних 3,5 кг , схудла в районі на 400 грам. І то я замітив декілька днів тому, що чимдень вона пробує летіти і сміливіше і дальше..;:;: А качура старого не залишив жодного... усіх поїли... hungrypng
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі