• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Качка мускусна(Індокачка)

Romashka

Ветеран форума
Хто може підказати з власного досвіду... Здоровий, плідний півторарічний мускусний качур весною скільки годен обслужити качок??? :rolleyes: так щоб не забагато було і щоб був добрий результат... Звичайно що це все відносно і приблизно.. :);:;:
 

Studenok

Осваивается на форуме
Хто може підказати з власного досвіду... Здоровий, плідний півторарічний мускусний качур весною скільки годен обслужити качок??? :rolleyes: так щоб не забагато було і щоб був добрий результат... Звичайно що це все відносно і приблизно.. :);:;:
Чотири качки.
 

Діма 7

Ветеран форума
Хто може підказати з власного досвіду... Здоровий, плідний півторарічний мускусний качур весною скільки годен обслужити качок??? :rolleyes: так щоб не забагато було і щоб був добрий результат... Звичайно що це все відносно і приблизно.. :);:;:
Як що не закормлений и активний, то 4. Якщо закормлений, то меньше. Тому дієта до весни :)
 

Romashka

Ветеран форума
Як що не закормлений и активний, то 4. Якщо закормлений, то меньше. Тому дієта до весни :)
А в мене навпаки зараз добре харчується ... та і бачу що набирає вагу... :rolleyes: І що, дієту починати уже тепер з осені і через цілу зиму?...
 

Діма 7

Ветеран форума
А в мене навпаки зараз добре харчується ... та і бачу що набирає вагу... :rolleyes: І що, дієту починати уже тепер з осені і через цілу зиму?...
То він запасає на зиму. В мене коли мороз їдять меньше і скидають. Якщо зараз "гарне" харчування можуть качки почати нестися.
 

Romashka

Ветеран форума
То він запасає на зиму. В мене коли мороз їдять меньше і скидають. Якщо зараз "гарне" харчування можуть качки почати нестися.
Так, думаю що запасає.. :) і він уже переопірився. А качки щойно переопірюються... то думаю що не повинні б були починати нестися...
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,193
Користувачі
2,291
Новий користувач
Stefanseno
Угорі