• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Качка мускусна(Індокачка)

таис

Активный форумчанин
Раніше я писала, що березнева качечка несеться і чи не ви несеться до весни. Так от: знесла вона ще сім яєчок і перестала. Сідати і не думала. Зараз линяє, то думаю до весни гулятиме.
 

Romashka

Ветеран форума
Маємо в селі такого качура.. :) Декілька днів тому важив, то приблизна вага 6 з грубим гаком, в районі 6,5 кг....:) точно зважити не виходило, бо дуже буйний, прийшлось кидати в мішок...:);:;:, а довго мучити не хотів бо шкода, та і то мені не дуже важливо, просто хотів знати приблизну вагу.....

5fdfb68394330_image_name.jpg
 

Romashka

Ветеран форума
Його харчування - збирає трохи зерна біля курей, перепадає інколи якісь каші, мішанки і основне, то багато вільного вигулу з травою...:);:;:
 

Светлана

Ветеран форума
Знавці, треба порада. Зарізала саму маленьку качечку , вік 5 місяців. Чиста вага тушки, без потроху і легенів та крил 1.6 кг. Купувала яйце не від супер-пупер, але заявлені були як важкі качки. Хочу знати, вашу думку, чи варто лишати на розвод.Чи це скоріш за все звичайні качечки? Росли досить швидко, жопки були важкенькі.
 

Romashka

Ветеран форума
Знавці, треба порада. Зарізала саму маленьку качечку , вік 5 місяців. Чиста вага тушки, без потроху і легенів та крил 1.6 кг. Купувала яйце не від супер-пупер, але заявлені були як важкі качки. Хочу знати, вашу думку, чи варто лишати на розвод.Чи це скоріш за все звичайні качечки? Росли досить швидко, жопки були важкенькі.
А яка жива вага самої великої качечки і качура?... Я кидаю в мішок і важу вагою підвісною..:)
 

Светлана

Ветеран форума
Лінуюся...та мабуть потрібно важити. Вчора тут на форумі знайшла, ще Нариман розраховував % виходу. За його підрахунками моя качка мала б важити близько 2,28.
І ще у качок до цих пір обличчя в пір*ї. Коли мають з*явитися черврні маски?
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі