• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Качка мускусна(Індокачка)

Діма 7

Ветеран форума
Продавец сказал, что они сняли ее с яиц. Но у меня пока ни одного яйца не снесла.
Они когда я захожу к ним, то умудряются все туда залесть.
Адаптуються і будуть нестися...
При самому ідеальному варіанті в червні каченят у Вас ще не буде. Якщо завтра почне нестися, то... Знести 20 яєць - 20днів+33-35днів насиджувати. Який місяць вже буде?
 

таис

Активный форумчанин
А в мене одна знесла 24 яйця, почала квоктати, на скубла пуху і....пішла гуляти. Друга знесла 8, через десять днів ще 10 яєці, на скубла пуху, по пищала і теж пішла гуляти. Мучаться тепер ті яйця в інкубаторі, вже чотири рази світ по пів дня відключали. А я ж їх заводила, щоб каченят самі висиджувати. Мабуть скоро буде "качка в рукаві"((
 

Romashka

Ветеран форума
А в мене одна знесла 24 яйця, почала квоктати, на скубла пуху і....пішла гуляти. Друга знесла 8, через десять днів ще 10 яєці, на скубла пуху, по пищала і теж пішла гуляти. Мучаться тепер ті яйця в інкубаторі, вже чотири рази світ по пів дня відключали. А я ж їх заводила, щоб каченят самі висиджувати. Мабуть скоро буде "качка в рукаві"((
А в мене буде качур, правда без рукава... Маю тут одного розбишаку, який іншим жити не дає.. :) Завтра, думаю, його життєвий шлях закінчиться...;:;:
 

таис

Активный форумчанин
Мій качур мене атакує! Вже синяка мені на нозі залишив. Він таким чином стереже кубла, в яких о крім пуху більш нічого і не має.
 

Юрій S

Ветеран форума
А в мене одна знесла 24 яйця, почала квоктати, на скубла пуху і....пішла гуляти. Друга знесла 8, через десять днів ще 10 яєці, на скубла пуху, по пищала і теж пішла гуляти. Мучаться тепер ті яйця в інкубаторі, вже чотири рази світ по пів дня відключали. А я ж їх заводила, щоб каченят самі висиджувати. Мабуть скоро буде "качка в рукаві"((
Теж колись бачив, як у сусідки качки неслися (з перервами) і не сідали ціле літо. Цікаво, чи причина цього генетична (спадкова), чи від умов залежить. Матері ваших качок нормально висиджували?
 

Діма 7

Ветеран форума
А в мене одна знесла 24 яйця, почала квоктати, на скубла пуху і....пішла гуляти. Друга знесла 8, через десять днів ще 10 яєці, на скубла пуху, по пищала і теж пішла гуляти. Мучаться тепер ті яйця в інкубаторі, вже чотири рази світ по пів дня відключали. А я ж їх заводила, щоб каченят самі висиджувати. Мабуть скоро буде "качка в рукаві"((
Така погода в цьому році.... Ще повсідаються
 

Новые сообщения

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,399
Дописи
110,195
Користувачі
2,292
Новий користувач
antonius
Угорі