• Внимание, открыта регистрация в каталоге https://fermer.site Добавляйте свое хозяйство, фирму или организацию. Пока это бесплатно.

Надійні прилади для автоматизації інкубатора.

lukrom

Осваивается на форуме
4.jpg Маємо з братом три інкубаційних шафи "Універсал-55". Років десять назад купили їх на розпродажі збанкротілої прахофабрики. Щоб це старе барахло почало давати прибуток і не потребувало круглодобового чергування, прийшлося розробити і виготовити прості і надійні прилади для його автоматизації. Повірте, по справжньому надійну техніку не так легко знайти.
Конструювання електроніки - моя професія і хоббі, тому сьогодні я пропоную всім, хто хоче вдосконалити, а головне - зробити надійнішим свій інкубатор, власні розробки:
- цифрові терморегулятори з сигналізацією,
- багатоточкові термометри з сигналізацією,
- регулятори вологості з сигналізацією,
- реле-таймери для різних механізмів перевороту.
Всі прилади власної розробки і виробництва. Гарантія. Ремонт (навряд чи знадобиться).

Прилади можна використати не тільки в інкубаторах. Теплиці, парники, вирощування грибів і т.д.
 

индикатор

Активный форумчанин
если это объявление о продаже - не стесняйтесь назвать точные цены, сроки поставки и телефоны и поместить данное объявление в разделе "продам"
 

lukrom

Осваивается на форуме
Якщо, когось зацікавило, дивіться мою пропозицію в розділі "ПРОДАМ".
А в цій темі пропоную обмінятись думками на рахунок вдосконалення приладів, доцільності добавки додаткових функцій і т. д.
Якщо хтось має досвід, то може повторити мої конструкції самостійно.
 

ira

Активный форумчанин
не знала, куди писати, напишу сюди. придбала собі пристрій для автоматизації, не лише інкубаторів, всього. в мене такий зараз висить в курятнику і в теплиці, регулює тепло, освітлення, вологість. кури довольні, помідори ростуть.
 

Вкладення

motor4

Активный форумчанин
не знала, куди писати, напишу сюди. придбала собі пристрій для автоматизації, не лише інкубаторів, всього. в мене такий зараз висить в курятнику і в теплиці, регулює тепло, освітлення, вологість. кури довольні, помідори ростуть.
Одразу декілька питань:
1. Ціна девайсу?
2. Чому саме ця автоматика?
 

индикатор

Активный форумчанин
і ще запитання - як саме регулює вологість і освітлення?
Що стоїть виконавчим механізмом для вологості та які лампи? Чи робить режим "плавне вмикання та вимикання" освітлення як схід сонця
 

Зоріна

Активный форумчанин
В тєму, но не по тємі.
Знаєтє, чому в кінотеатрі світло плавно затухає?
Тому, що там сидить дядько-електрик і тааак повііільно вилку з розетки витягає.:)
 

Користувачі в мережі

Зараз на форумі немає жодного користувача.

Статистика форуму

Теми
1,398
Дописи
110,173
Користувачі
2,288
Новий користувач
Влад6666
Угорі